Napsal 2. leden 2019 Tadeáš Mima v rubrice Mladé naděje Hattricku

Hattrick posílá na Prague Floorball Cup 2019 pětici týmů

Sotva začal nový rok a mládež Hattricku už vyhlíží první turnajový vrchol. Tím bude Prague Floorball Cup, který se koná od 4. do 6. ledna za účasti pěti našich družstev.

Hattrick posílá na Prague Floorball Cup 2019 pětici týmů

Nejmladšími zástupci Hattricku bude tým kategorie B10, který chce uspět nad několika silnými soupeři. Ve skupině si to rozdá se Spartou Praha, Chodovem, Libercem a Mladou Boleslaví. Podle výsledků se ukáže, jací protivníci budou čekat dále v turnaji. Brňané se představí také v kategorii B08 proti Znojmu, Boleslavi a Mohelnici.

Proti trojici rivalů se pokusí bodovat i Hattrick B06. Ten se může těšit na měření sil s Přerovem, Mohelnicí nebo Vítkovicemi. Druhým nejstarším týmem na turnaji se pak stane B04, jenž ve skupině musí vyzrát na Black Angels, Spartu či Náchod. Nejstarší reprezentanti klubu pak se naplno předvedou v kategorii B02. Ti si postupně zahrají s Wizards Praha, Chomutovem a Floorball Group.

Jak se bude herně a výsledkově dařit Hattricku v celorepublikové konkurenci? To se ukáže již brzy – Prague Floorball Cup 2019 se koná od pátku 4. do neděle 6. ledna. Bližší informace o rozpisu zápasů a skupin naleznete na oficiálním webu turnaje ZDE.