Napsal 24. srpna 2022 Tadeáš Mima v rubrice Reportáže

TELEVIZE SPOLU: Ženský tým jde do nové sezóny

Ženský tým Hattricku se připravuje na první ostré zápasy v ročníku. Už o víkendu půjde do bojů v prvním kole Poháru Českého florbalu, na které se tým náležitě připravuje. Podívejte se na reportáž o holkách Hattricku, kterou si připravila TELEVIZE SPOLU.

TELEVIZE SPOLU: Ženský tým jde do nové sezóny

„Sezóna bude odlišná v tom, že máme de facto celou základní část, abychom ladily naši hru. Nebude to o tom, že bychom měly konkrétní výsledkový cíl jako v předchozím ročníku. Ale budeme se snažit pracovat a uvidíme, jak budeme konkurenceschopní,” vysvětlovala trenérka Petra Prouzová.

„Na to, že se sešly holky z různých koutů republiky, které se ani neznaly, tak se vytvořila dobrá parta. A to hrálo velkou roli, drží pospolu a spousta z nich podala pomocnou ruku v těžších momentech, což ukazuje jejich charakter,” vyzdvihuje trenérka Brňanek.

Teď už se však jde do plného zápřahu. O víkendu 27. a 28. srpna hostí Hattrick skupinu prvního kola poháru, kde narazí na IBK Hradec Králové, Bulldogs Brno, Znojmo a Vysoké Mýto. Hrát se bude v hale CESA VUT. 

Celou reportáž TELEVIZE SPOLU můžete zhlédnout ve videu níže.

Holky Hattricku ve skupině poháru

DatumČasZápasHala
27. srpna 202210.30FBŠ Hattrick Brno – TJ ZnojmoCESA VUT
27. srpna 202213.30FTC Vysoké Mýto – FBŠ Hattrick BrnoCESA VUT
28. srpna 202210.30Bulldogs Brno – FBŠ Hattrick BrnoCESA VUT
28. srpna 202213.30FBŠ Hattrick Brno – IBK Hradec KrálovéCESA VUT