Napsal 9. srpna 2022 Tadeáš Mima v rubrice Oznámení

Hattrick maká na kondici s Tréninkovým centrem Brno. Co nabízí veřejnosti?

Skvělou spolupráci navázali florbalisté Hattricku v oblasti kondice. Klub se totiž spojil s Tréninkovým centrem Brno, kde má k dispozici perfektní zázemí pro fyzickou přípravu i spoustu dalších benefitů. A vyzkoušet si je samozřejmě můžete na vlastní kůži i vy!

Hattrick maká na kondici s Tréninkovým centrem Brno. Co nabízí veřejnosti?

Hattrick strávil klíčovou fázi letní přípravy právě v TCB, aby byl stoprocentně nachystaný na náročnou sezónu v první lize. Právě Tréninkové centrum Brno naplňuje všechny potřeby mančaftu, který už brzy ukáže svoji kondičku v zápasech Poháru Českého florbalu.

A proč klub doporučuje TCB? Zásadních důvodů je hned několik. Centrum nabízí mnoho služeb pod jednou střechou, když se stará o profíky svých oborů a má k dispozici posilovnu, hokejovou střelnici, atletickou dráhu, gymnastický sál či rege zónu.

Paleta aktivit je zkrátka velice široká. A zapojit se do nich mohou sportovci všech úrovní, pro něž TCB sestavuje individuální i skupinové tréninky a programy. Naskočit do nich tak mohou jak začátečníci nebo nadšenci, tak borci z NHL.

Tréninkové centrum Brno navíc nenechává nic náhodě a klade důraz na zodpovědný trénink. Ke každému sportovci přistupuje s maximálním zaměřením a individuálním přístupem, který je sestaven na míru fyzickému stavu i vytyčeným cílům.

Pokud tak máte zájem o špičkový servis, co se týče (nejen) fyzické přípravy, rozhodně by vám nabídka Tréninkového centra Brno neměla uniknout. Veškeré potřebné informace se dozvíte ZDE.