Napsal 22. června 2022 Tadeáš Mima

Odchod z Brna: Hattrick opouští Matěj Kostka

Zkušený univerzál se vrací do klubu, kde strávil největší část svojí kariéry. Matěj Kostka se loučí s Hattrickem Brno a zůstane na superligové úrovni v dresu Panthers Otrokovice. Právě z tohoto týmu před dvěma lety přestoupil do jihomoravské metropole.

Odchod z Brna: Hattrick opouští Matěj Kostka

Co se týče Kostkových statistik v Hattricku, stihl za něj v nejvyšší soutěži 56 utkání s bilancí 8+9. Nyní tak míří do dobře známého prostředí, kam už ani nedoufal, že by se mohl na elitní úrovni někdy vrátit.

„Myslel jsem, že cestování do Otrokovic z Brna za florbalem je už za mnou. Že tato kapitola je pro mě uzavřená a florbal na nejvyšší úrovni ukončím v Brně,” řekl v rozhovoru pro oficiální web Panthers.

Výsledkově se druhý ročník v dresu Hattricku nevydařil, když s týmem šel o soutěž níže. „Takový konec sezóny jsem si určitě nepředstavoval a nikomu bych ho nepřál zažít. Zklamání bylo velké, ale přineslo také spoustu nových zkušeností,” snaží se hledat pozitiva Kostka.

Klub děkuje Matějovi za příkladný přístup a služby v barvách FBŠ Hattrick Brno. Zároveň mu přeje všechno nejlepší do staronového působiště a hodně úspěchů.