Napsal 25. prosinec 2018 Tadeáš Mima v rubrice Oznámení

Přání předsedy klubu do nového roku 2019

Kalendářní rok 2018 se schyluje k samému konci. Zároveň se však blíží spousta nových výzev, kterých bude Hattrick součástí v roce 2019. Přečtěte si přání předsedy klubu Dana Koubka.

Přání předsedy klubu do nového roku 2019

Vážení sportovní přátelé,

končí rok 2018, ve kterém náš klub napsal již devatenáctou kapitolu svojí existence. Za tuto dobu klub ušel velmi dlouhou cestu. A FBŠ Hattrick Brno se díky ní stal úspěšnou značkou na florbalovém trhu. Sdružujeme již stovky mladých hráčů, rodičů a trenérů. Společně tak všichni kráčíme ke společným cílům. Nejde jen o cíle sportovní, ale také o společné zážitky, krásné momenty, sdílení radosti z výher či naopak sdílení smutku z porážek.

Příští rok bude jubilejním ročníkem činnosti FBŠ Hattrick Brno. Čeká nás v tomto roce spousta zápasů, akcí, ale i organizačních změn. Společně také doufáme v ten nejvyšší sportovní cíl, a to je postup mužů do Tipsport Superligy.

Dovolte mi, abych tímto poděkoval všem, kteří s námi společně pracují a pomáhají nám na této nelehké cestě. Za celý klub vám všem přeji příjemné prožití svátků vánočních a do nového roku 2019 především pevné zdraví.

Dan Koubek, předseda klubu