Napsal 4. května 2022 Tadeáš Mima v rubrice Mladé naděje Hattricku

Poslední liga starších žákyň: Derby i výhra nad Zlínem

Ligovou soutěž završily také starší žákyně Hattricku, kterým zbývala ze sezóny už jen dvě utkání. Na turnaji ve Znojmě došlo na brněnskou bitvu s Bulldogs, ale nechyběl ani zápas se Zlínem Lions.

Poslední liga starších žákyň: Derby i výhra nad Zlínem

Turnaj zahájil Hattrick proti už jasným vítězkám soutěže. A buldočky roli papírových favoritek potvrdily, když utekly do komfortního vedení 3:0. Svěřenkyně trenérky Petry Prouzové potom ještě snižovaly a chtěly se poprat o výsledek, nedosáhly ovšem na lepší skóre než 2:6. Za Hattrick se střelecky prosadily Karolína Horká s Natalií Pecho, jimž asistovalo duo Hana a Anna Pekárkovy.

Družstvo si však napravilo chuť v závěrečném měření sil proti Zlínu Lions. Brankářka Lea Raidová se blýskla čistým kontem a pomohla Hattricku k vítězství 4:0. Dvakrát mířila přesně Natálie Stejskalová, po jedné trefě zaznamenaly Sandra Šmerdová a Hana Pekárková.

Celkově tak starší žákyně obsadily v jihomoravské soutěži druhé místo. Zároveň měly výrazný odstup jedenácti bodů právě před třetími FBC Dragons. Teď žákyně, stejně jako celou mládež Hattricku, čeká letní období a spousta zábavy při neligových turnajích.

Máte i vy zájem, aby si vaše dítě vyzkoušelo florbal pod dohledem špičkových trenérů v Hattricku Brno? Neváhejte a zjistěte více informací na naší náborové stránce www.hattricknabor.cz. Nabídka platí pro holky i kluky každého věku.

Foto: Jiří Pavlík