Napsal 26. dubna 2022 Tadeáš Mima v rubrice Mladé naděje Hattricku

Mladé naděje: Poslední liga pro mladší žáky či přípravku

Závěrečné ligové zápasy mají za sebou další týmy Hattricku. Ročník ukončili mladší žáci a žákyně nebo kategorie přípravka. Jakým způsobem obstáli v posledních duelech?

Mladé naděje: Poslední liga pro mladší žáky či přípravku

Mladší žáci

Mladší žáci šli do víkendového programu se všemi družstvy, včetně Výběrů elévů. Hattrick A si vysoko poradil s Bulldogs, navíc se mu dařilo i proti Očovské Red. Jediné výsledkové zaváhání přišlo proti Gullivers, herně si však všichni turnaj užili a uzavřeli sezónu v dobrém rozpoložení.

Stoprocentní bilanci zaznamenal Hattrick B, jenž si postupně poradil s Valticemi, Očovskou Blue i Dubňany. A také celek složený hlavně z elévů se prezentoval solidní hrou, když dvakrát těsně podlehl starším soupeřům a zaznamenal úspěch nad Troopers Green.

Mladší žákyně

Hrálo se také závěrečné kolo mladších žákyň, k němuž přicestovaly dva týmy Hattricku – Blue a White. Úplný konec ročníku přitom dopadl zdárně, když skončil vítězně a převládala dobrá nálada nejen z turnaje, ale i celé cesty, kterou věková kategorie za uplynulé měsíce ušla. Družstva Hattricku nastoupila proti ZŠ Horní, Gullivers, Znojmu a došlo i na vzájemné derby.

Příprava

Ligová sezóna skončila i přípravkářům, kteří poslali do boje všechna tři družstva. Došlo tak na jejich vzájemné zápasy, ale také proti Židenicím. Výběr Kids potom šel na Letovice nebo ZŠ Horní.