Napsal 21. dubna 2022 Tadeáš Mima v rubrice Preview

Vrchol sezóny pro veterány, jak obstojí v play-off?

Na nejdůležitější zápasy ročníku se připravují veteráni Hattricku. O víkendu totiž zamíří do Lipníku nad Bečvou, kde se uskuteční republikové play-off jejich kategorie. A přestože je konkurence silná, Brňané se ničeho nebojí a pomýšlí na nejvyšší příčky.

Vrchol sezóny pro veterány, jak obstojí v play-off?

Veteráni Hattricku patří už řadu let mezi nejlepší v celém Česku. Důkazem je pravidelná účast na finálovém turnaji o titul, kde nechybí ani tentokrát. Postup do play-off si zajistili fantastickými výkony v jihomoravské soutěži, kterou ovládli s náskokem čtrnácti bodů na druhý Holešov.

Celkově odehrál Hattrick dvacet utkání, z nichž vyhrál hned devatenáct. Jediným přemožitelem brněnského mančaftu byl už zmiňovaný Holešov, nicméně i přesto byl rozdíl v tabulce mezi oběma týmy propastný. V brance táhl Hattrick Michal Jansa, ke kterému se přidali skvělou hrou i jeho spoluhráči z pole.

Co se týče bodování mužstva, opanoval ho Aleš Jakůbek s bilancí 24 gólů a 31 asistencí. Za ním se umístil Pavel Blažejovský (25+27) a třetí příčka patřila Ladislavu Dufkovi (26+18). Hlavní je ale práce kolektivu, jež fungovala po celou sezónu a dotáhla Hattrick až do vyřazovacích bojů.

A co na Hattrick čeká teď? Ve čtvrtfinále veteránské ligy se utká s 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B. Podle výsledků dvou vzájemných soubojů se ukáže, jestli bude cesta za medailemi pokračovat.

Čtvrtfinálové dvojzápasy se odehrají v sobotu 23. dubna. Další bitvy jsou potom na programu o den později. Počínání veteránů Hattricku budete moct sledovat pomocí textových online přenosů.

Foto: Floorball In Prague