Napsal 13. dubna 2022 Tadeáš Mima v rubrice Mladé naděje Hattricku

Mladé naděje: Sezónu završilo béčko dorostu, hrály i žákyně

Sezóna se pomalu chýlí ke konci také pro mládežnické týmy Hattricku. Závěrečné souboje absolvovali dorostenci, kteří se rozloučili vítězstvím nad Husovicemi. Výhrou se blýskly i starší žákyně nebo družstva mladších žáků.

Mladé naděje: Sezónu završilo béčko dorostu, hrály i žákyně

Dorostenci B

Poslední duely má za sebou rezerva dorostenců, jež narazila na FBC Dragons a Husovice. Právě utkání s draky bylo velice vyrovnané, přestože Hattrick dvakrát vedl o dvě branky. Konečné skóre tak určily až nájezdy, v nichž rozhodl Vojtěch Spousta (celkově v zápase 3+0).

Béčko dorostenců slavilo také v závěrečném střetnutí proti Sokolu Husovice po výsledku 11:5. Dvakrát se střelecky prosadil Lukáš Lank, jenž navíc dodal tři asistence. Na vítězství se bodově podílelo hned deset hráčů z dvanáctky na soupisce. Ročník tak uzavírá Hattrick B na sedmém místě druhé ligy dorostenců.

Starší žákyně GB

Dvakrát šly do hry starší žákyně Hattricku. Proti Dragons měly utkání dobře rozjeté, když vedly 3:2 a 4:3, nicméně soupeřky zlomily stav na svoji stranu. Během dvou a půl minuty se třikrát trefila Jolana Jurečková a rozhodla o výhře Dragons.

Napodruhé se však už zadařilo mnohem lépe. Židenice ve vzájemném zápase sice daly dva rychlé góly, to ale bylo z jejich strany všechno. Pětkrát mířila přesně Nikola Stejskalová a nastartovala Hattrick, aby dovedl duel k úspěchu 8:2. Za fotografie z turnaje děkujeme Jiřímu Pavlíkovi!

Mladší žáci A+B

Na turnaji se představila i dvě družstva mladších žáků. První tým porazil Troopers, Bulldogs Black a Znojmo, přičemž jen těsně nestačil na Očovskou Hodonín. Zdárně prošel svými zápasy také druhý celek, který porazil Gepardy či Znojmo White.