Napsal 7. dubna 2022 Tadeáš Mima v rubrice Mladé naděje Hattricku

Mladé naděje: Pár finišů sezóny i nájezdová dramata

Některé týmy mládeže Hattricku mají za sebou poslední ligové souboje. Junioři B nebo týmy starších žáků završily ročník, a došlo třeba i na samostatné nájezdy. Jak se dařilo všem družstvům o minulém víkendu?

Mladé naděje: Pár finišů sezóny i nájezdová dramata

Junioři B

Až po nájezdech ztratilo béčko juniorů dvojzápas s FBC Dragons a Očovskou Hodonín. Brňané neudrželi dvoubrankový náskok proti drakům a nakonec byli rádi, když vybojovali aspoň remízu. Nad Hodonínem pak vedl Hattrick ještě výrazněji, a to 4:0 nebo 6:2. Soupeř ale manko dohnal a obrat dokončil v dovednostní disciplíně. Hattrick B tak završil sezónu na sedmé pozici, když udržel náskok před osmými Aligators U18.

Starší žáci a starší žákyně

Ročník uzavřeli také starší žáci, kteří zaznamenali dvě vítězství. Nejdříve porazili vysoko 11:0 Snipers Třebíč a následně přidali úspěch 6:1 nad Očovskou Red. Poklidná vítězství ovšem už neznamenala pokračování na mistrovství republiky, protože tým obsadil „až” třetí místo v celkovém pořadí. Za odvedenou práci během celé sezóny si však starší žáci zaslouží velký respekt.

Stejně tak má za sebou závěrečné duely B-tým, jenž přetlačil 6:5 po nájezdech Znojmo a podlehl těsně 4:6 Očovské Hodonín Blue. Nájezdový finiš dovedlo ke zdaru i družstvo tvořené (vesměs) staršími žákyněmi Hattricku proti chlapcům z Blanska, na Orel Boskovice ovšem nestačilo 1:3. Za video z rozhodujícího nájezdu Šimona Jonáše děkujeme panu Milanu Jonášovi.

Mladší žákyně a elévové/elévky

Předposlední ligové souboje absolvovaly mladší žákyně White. Celkově na ně čekala čtveřice utkání se Židenicemi, ZŠ Horní, Gullivers a Bulldogs. Stejně tak nechyběla ani vystoupení elévů a elévek, kteří hráli kromě zmíněných klubů ještě třeba s Troopers, Lanžhotem, Dragons nebo Gepardy. Děkujeme moc za fotogalerii z turnaje elévek Marinu Radoničovi.