Napsal 3. dubna 2022 Tadeáš Mima v rubrice Reportáže

Ženy porazily domácí Brod i Bulldogs B! Mají tak namířeno do první ligy

Předposlední turnaj druhé ligy žen dopadl vítězně. Florbalistky Hattricku nastoupily proti Uherskému Brodu, nad nímž zvítězily 4:2, a dařilo se i potom. Nad Bulldogs B přišel úspěch 4:1 a svěřenkyně Petry Prouzové a mají jistotu prvního místa, tedy i postupu ze své skupiny.

Ženy porazily domácí Brod i Bulldogs B! Mají tak namířeno do první ligy

FBŠ Hattrick Brno – 1.AC Uherský Brod 4:2 (2:0, 0:2, 2:0)

Důležité utkání urvaly ve svůj prospěch Brňanky. Nejdříve získaly náskok 2:0, nicméně Brod se ještě vrátil do boje a během druhého dějství srovnal. Rozhodující proto bylo závěrečné dějství, které opět ovládl Hattrick dvoubrankovým rozdílem.

Branky a nahrávky: 4. Slováková (Skořinská), 8. Skořinská (Asfourová), 27. Federselová (Wilczek), 39. Hyksová – 24. Sedláčková B. (Dědková), 26. Sedláčková B. (Šobánová)

Bulldogs Brno B – FBŠ Hattrick Brno 1:4 (0:1, 0:2, 1:1)

Také druhý zápas dne dovedl Hattrick k úspěšnému závěru. Tým trenérky Petry Prouzové si vytvořil dostatečný náskok, na nějž zareagovaly buldočky až v posledních minutách. Skóre však zůstalo jasně na straně Hattricku, který potvrzuje s předstihem postup do první ligy žen.

Branky a nahrávky: 34. Hong – 10. Hyksová (Wilczek), 16. Wilczek (Federselová), 21. Skořinská, 31. Asfourová (Skořinská)

2. liga žen

FBŠ Hattrick Brno – 1.AC Uherský Brod4:2ONLINE
Bulldogs Brno B – FBŠ Hattrick Brno1:4ONLINE