Napsal 31. března 2022 Tadeáš Mima v rubrice Mladé naděje Hattricku

Mladé naděje: Hrálo béčko juniorů, nechybí ani mladší týmy

Hattrick se představil v mládežnických kategoriích, kde nastoupila široká škála týmů. Bojoval třeba B-tým juniorů, ale i mladší žáci nebo přípravka. Projděte si souhrn předchozích utkání.

Mladé naděje: Hrálo béčko juniorů, nechybí ani mladší týmy

Junioři B

Víkendové dvojkolo nepřineslo rezervě juniorů žádné body do tabulky. Proti Gullivers sice měl Hattrick rozehráno celkem solidně a vedl 2:1, jenže soupeř mocně otočil a zajistil si výhru. Nic na tom nezměnilo ani snížení v závěru utkání.

Podobně nestačil Hattrick ani na Znojmo, jež postupně zvyšovalo na výrazný rozdíl. Brňané se zato trefili pouze jednou, což ani zdaleka nestačilo. V tabulce jim tak patří osmá pozice s nejtěsnějším náskokem na Aligators.

Dorostenky

Během týdne absolvovaly dohrávku dorostenky, které hostily Aligators. Domácí družstvo se však trefilo pouze jednou, zatímco soupeřky hned čtyřikrát díky dvěma dvougólovým střelkyním. Hattrick se proto i nadále nachází uprostřed pořadí soutěže.

Dorostenci B

Naopak dvě vítězství čekala na dorostence B v soubojích s Gepardy a Hornets. V prvním utkání pomohla vydařená otočka, na níž se podílel dvěma brankami Matyáš Kučera. Gepardi se potom ještě dotahovali, jenže padli 5:6.

Také druhý duel dopadl radostně pro Hattrick, jelikož kontroloval výsledek proti Hornets. Třikrát mířil přesně Vojtěch Spousta, dvěma zásahy potom přispěl Adam Klusoň. Družstvu tak náleží osmá příčka jihomoravské skupiny.

Mladší žáci B a Výběr elévů

Další sada zápasů čekala na mladší žáky B a Výběr elévů. Béčko slavilo například proti Gepardům, proti stejnému rivalovi se vytáhli i elévové. Těm navíc vyšlo klubové derby s Hattrickem B a ukázali solidní výkony mezi mladšími žáky.

Přípravka Blue, White, Kids

V herním zápřahu opět byla družstva přípravek. Co se týče holčičího kolektivu Hattricku, všechny zápasy dopadly v jeho prospěch. Bojovné výkony ale podaly všechny děti v této kategorii. Za fotografie z turnaje v Tuřanech děkujeme Marinu Radoničovi! 

Foto: Marin Radonič