Napsal 20. března 2022 Tadeáš Mima v rubrice Mladé naděje Hattricku

Junioři nestačili ve druhém čtvrtfinále na Tatran

O remízu ve čtvrtfinálové sérii CE soutěže usilovali junioři Hattricku. V domácím utkání hostili Tatran Střešovice, který však využil mečbol a ukončil Jihomoravanům sezónu. Konečný stav byl 9:3 pro hosty, i když Brno mělo dobrý úvod.

Junioři nestačili ve druhém čtvrtfinále na Tatran

FBŠ Hummel Hattrick Brno – PSN Tatran Střešovice 3:9 (2:1, 1:4, 0:4)

První třetinu vyhrál Hattrick 2:1, a to hlavně díky aktivnímu vstupu do duelu a rychlým trefám Jaroslava Davida s Martinem Umláškem. Skóre se začalo přiklánět na stranu hostů až kolem poloviny zápasu, kdy Tatran získal vedení o branku. Brňané ovšem pořád bojovali a před třetí fází ztráceli jen dvě trefy. 

Převaha Střešovic se ale naplno projevila právě v závěrečném dějství. Pražané odskočili dalšimi čtyřmi góly a definitivně rozhodli o svém postupu do semifinále play-off. Ani Hattrick se však nemusí za nic stydět, protože má za sebou vynikající ročník s umístěním v republikové top osmičce.

Podrobnosti připravujeme. Utkání jste mohli sledovat pomocí těchto odkazů: TEXTOVÝ ONLINE, VIDEOPŘENOS.

Statistiky utkání

Branky a nahrávky: 2. David (Vařecha), 5. Umlášek (Zouhar), 39. Jelínek (Noháček) – 3. Vavroušek (Hozman), 29. Hozman, 32. Vavroušek (Kučera), 37. Hozman (Vavroušek), 40. Vavroušek (Čelakovský), 43. Čelakovský (Kún), 48. Panuška (Kučera), 58. Macháček (Kún), 59. Hrbáček (Macháček). Střely: 13–28. Vyloučení: 1–0. Využití: 0–1. Diváků: 72. Rozhodčí: Krátký, Vojkůvka.

Sestavy

HattrickTatran
Buršík (Korba) – Umlášek, David, Vařecha, Eliáš, Jelínek, Zouhar, Noháček, Hájek, Malec, Rataj, Ručka, ZapletalBuzík (Draslar) – Švarc, Hozman, Malhocký, Pretl, Procházka, Kučera, Pluhař, Rosa, Macháček, Hrbáček, Hejzlar, Mentberger, Kuchyňa, Kún, Panuška, Vavruška, Sihelský, Čelakovský