Napsal 10. března 2022 Tadeáš Mima v rubrice Mladé naděje Hattricku

Junioři i dorost na VUT! Podpořte mladé naděje v play-off

Velmi nabitý víkend se rýsuje mládežníkům Hattricku. V neděli čekají na dorostence i juniory domácí zápasy o postup do dalších kol play-off. S kým se střetnou v domácím prostředí haly na VUT?

Junioři i dorost na VUT! Podpořte mladé naděje v play-off

Družstvo juniorů zvládlo rozhodující bitvu proti Olomouci v prvním kole vyřazovací fáze. Klíčový souboj ovládli Brňané 11:4, když se hned čtyřikrát trefil Matěj Bednář. Hattrick však nastříleli také Jakub Vařecha se Šimonem Hronkem (oba 3+1).

Následující výběr soupeřů určil, že v osmifinále play-off narazí FBŠ na pardubické Sokoly. Na ně sice svěřenci kouče Marka Fialy ani jednou v aktuální sezóně nestačili, nicméně vždy šlo o poměrně těsné výsledky – 6:9 a 5:7. Brno tedy rozhodně nebude bez šance ani tentokrát.

První duel série se uskuteční na východě Čech v sobotu 12. března. Už o den později se ovšem měření sil přesune do brněnské haly VUT, kde Hattrick hostí Pardubice od 17 hodin. Osmifinále se přitom hraje na dva vítězné zápasy, takže v případě sobotního úspěchu mohou Jihomoravané doma hrát o postup.

Ještě před utkáním juniorů ale nastupuje na VUT jiné družstvo Hattricku. Od 11.00 a 14.00 startují boje dorostenců se Vsetínem, který je jejich rivalem v úvodním kole play-off první ligy. A pokud by Hattrick dvakrát vyhrál, pokračoval by rovnou do další fáze pavouka.

Co se týče statistik, dorostenci nastoupili proti Vsetínu během základní části pouze jednou. Šlo však o setkání vydařené, jelikož Brno z něj odešlo s pohodovým skóre 11:5. Proto bude Hattrick obhajovat roli papírového favorita, byť ví, že ho nečeká žádná snadná práce.

Přijďte v neděli 13. března na play-off den mladých nadějí i vy! Hraje se v hale CESA VUT od 11.00 a 14.00 (dorostenci), načež přijde vrchol dne v podobě utkání juniorů s Pardubicemi (17.00). Pozvěte také své známe prostřednictvím facebookové události ZDE.

Foto: Petr Hácha, Kanonýři Kladno