Napsal 7. března 2022 Tadeáš Mima v rubrice Oznámení

Spustili jsme nový klubový fanshop Hattricku!

Chcete být ještě blíže Hattricku Brno a ukázat, který klub je ten nejlepší? Právě jsme rozjeli nový fanshop se spoustou skvělých fanouškovských předmětů. Podívejte se na nabídku z aktuální edice, jež je už teď v prodeji.

 Spustili jsme nový klubový fanshop Hattricku!

Zbrusu nový fanshop Hattricku Brno najdete na adrese www.13k.cz/fbs-hattrick-brno. A co na něm přinášíme? V aktuální edici jsou mikiny, trička, osušky, hrníčky, dámské legíny i další předměty s motivem klubu.

Fanshop nám zařídil nový partner 13K, díky jehož profesionálnímu přístupu a zázemí můžeme nabízet ty nejlepší služby a produkty. Co se týče odesílání objednávek, budou expedovány vždy nejpozději do dvou dnů. 

Jak vypadá současná nabídka fanshopu? Oproti dosavadnímu sortimentu nechybí na stránce mnoho novinek, které splňují nejvyšší standardy kvality. K dispozici tak je mnohem širší nabídka než kdykoliv předtím.

A co víc, sortiment určitě není v této podobě finální. Postupem času se plánuje další merchandising v barvách Hattricku, díky němuž budete zkrátka nepřehlédnutelní.

Prohlédněte si nabídku fanshopu právě teď! Odkaz přidáváme ještě jednou ZDE.