Napsal 2. března 2022 Tadeáš Mima v rubrice Mladé naděje Hattricku

Mladé naděje: Otočky starších žáků a úspěšné dorostenky

Další mládežnický víkend je minulostí. Sezóna pokračovala turnaji v dorosteneckých kategoriích, zapojila se však i řada mladších týmů. Pěkné zápasy zvládli třeba starší žáci, jimž vyšly vítězné obraty.

Mladé naděje: Otočky starších žáků a úspěšné dorostenky

Dorostenci A + B

Áčko dorostenců narazilo na silné soupeře, kteří v utkáních výsledkově obstáli. Porážka přišla jak proti Znojmu, tak Vítkovicím. Družstvo tak naneštěstí nepřerušilo sérii bez vítězství, jež začala na předešlém turnaji.

Naopak B-tým si bodově přilepšil, když nenechal šanci Židenicím a sebral i bod Bulldogs. Díky těmto dobrým momentům se Hattrick B dostal v tabulce jen tři body za Židenice a Aligators.

Dorostenky

Skvělé výsledky měly o víkendu dorostenky proti Znojmu a Židenicím. V prvním zápase si Brňanky udělaly slušný náskok a hlídaly ho až do úplného konce. Bilanci 1+1 při výsledku 5:2 zaznamenala Klára Pilařová.

Ještě lépe si poradil Hattrick s městským rivalem, jemuž nadělil sedmičku. Úspěšně si vedla Karolina Bartoňková se dvěma trefami a jednou asistencí, dvě gólové přihrávky pak zvládly Anna Sládková s Vandou Pavlíkovou.

Hattrick tak přesvědčivě kontroluje třetí příčku soutěže a před sebou vyhlíží Znojmo. Jihomoravský rival přitom zatím má výhodu pěti bodů. Za fotky z turnaje děkujeme Jiřímu Pavlíkovi!

Starší žáci A + B

Hlavní tým předvedl vynikající obrat, když ztrácel dvě trefy na Znojmo. Dvakrát však skóroval i Adam Šikula, na něhož Hattrick navázal dalšími brankami. Znojemští sice ještě srovnali, ale rána Vojtěcha Spousty ze 33. minuty rozhodla o výhře Brna. Tento výkon zastínil i méně vyvedený souboj se Vsetínem.

Dvěma úspěchy se blýskli starší žáci B, kteří také otočili skóre. Na Troopers Black ztráceli už tři góly, nicméně ani to Hattrick nezastavilo. Konečný výsledek dostal podobu 9:7 pro FBŠ, kterému pomohl statistikou 3+3 Lukáš Slezák. Třikrát slavil také Daniel Hochman. Hattrick B navíc urval i duel v nájezdech, když proti Orlu Boskovice rozhodl Šimon Jonáš.

Starší žákyně GA + mladší žákyně

Jediné utkání absolvovaly starší žákyně GA, které nastoupily proti klukům (a dívce) ze Slavkova. Soupeři pomohly do vedení dva slepené góly z desáté minuty, které Hattrick jen těžko doháněl. Slavkov později odskočil ještě více a Brňanky maximálně snížily na 2:4.

Svůj turnaj měly i mladší žákyně, a to pro celkům jako Horní, Židenice či Znojmo. Navíc proti sobě nastoupila i obě družstva Hattricku Blue a White.

Elévové a elévky

Do boje šli také elévové a elévky, které čekaly například Boskovice, Gullivers nebo Bulldogs. Hattrick G nastoupil třeba i proti Břeclavi a Troopers, a opět nechybělo ani klubové derby s Hattrickem P.

Posílejte fotky a videa z turnajů!

Připomínáme všem rodičům, trenérům, ale třeba i samotným hráčům a hráčkám možnost využít naši platformu HATTRICK LIFE. V rámci ní můžete sdílet fotky, videa a další obsah (nejen) z mládežnických turnajů a ukázat nám, jak žijete pohromadě s Hattrickem. Své příspěvky posílejte na e-mail mima@hattrick-brno.cz a objeví se jak na Hattrick Life, tak zde ve webovém souhrnu či na sociálních sítích. Děkujeme!