Napsal 23. února 2022 Tadeáš Mima v rubrice Mladé naděje Hattricku

Mladé naděje: Poloviční úspěchy žákyň i juniorů B

Přinášíme tradiční souhrn mládežnických utkání z uplynulého víkendu. Většina týmů zaznamenala poloviční úspěchy, když zvládla aspoň jeden ze svých duelů. Vyhráli například junioři B, ale i dívčí kategorie jako dorostenky nebo starší žákyně.

Mladé naděje: Poloviční úspěchy žákyň i juniorů B

Junioři B

Rezerva juniorů uspěla v zápase proti Aligators, a to výsledkem 6:2. Dvakrát mířil přesně Vojtěch Novák, který navíc přidal i asistenci, a stejný počet branek zaznamenal také Jan Urban. Následující souboj s Mikulovem však nevyšel, když soupeř rozstřílel Hattrick 7:1. Brňané se tak drží kolem středu tabulky druhé ligy juniorů, konkrétně na sedmé pozici soutěže.

Dorostenky

S jedním vítězstvím odcházejí dorostenky z víkendového programu. Proti Aligators dominovaly a zaznamenaly zasloužený výsledek 7:2, na němž se podílela hned třemi trefami Sandra Šmerdová (3+1). Proti Znojmu se ale Brňankám tolik nedařilo a podlehly mu celkem těsně 1:3.

Starší žáci a starší žákyně

Poloviční úspěšnost mají starší žáci, kteří začali víkend výhrou 6:1 nad Troopers. Výsledek potom mohli potvrdit v brněnském derby proti Bulldogs, jenže tentokrát byl lepší rival a zvítězil 5:1.

Stejnou bilanci měly i starší žákyně GB, jimž také výsledkově nevyšlo měření sil s buldočkami. Bitva se Znojmem však měla dobrý konec, a to rovnou v podobě 7:1. Třikrát se trefila Nikola Stejskalová, která navíc přidala jednu asistenci. Starším žákyním tak náleží druhá příčka tabulky se solidním náskokem dvanácti bodů na třetí FBC Dragons. Tým přitom byl složen z mnoha hráček ročníků 2009 a 2010, které hrály proti o dva tři roky starším soupeřkám.

Mladší žáci a Výběr elévů

Dvě družstva z kategorie mladších žáků mají za sebou tři atraktivní zápasy. Výběr elévů v nich nasbíral důležité zkušenosti do dalších turnajů a došlo i na jeho vzájemné utkání s mladšími žáky Hattricku.

Přípravka

Do boje šly také celky přípravek, které nastoupily proti brněnským soupeřům jako ZŠ Horní nebo Gullivers. Dále nechyběly například výběry Židenic či Troopers, což dalo mladíkům Hattricku další možnost se rozvíjet.

Posílejte fotky a videa z turnajů!

Připomínáme všem rodičům, trenérům, ale třeba i samotným hráčům a hráčkám možnost využít naši platformu HATTRICK LIFE. V rámci ní můžete sdílet fotky, videa a další obsah (nejen) z mládežnických turnajů a ukázat nám, jak žijete pohromadě s Hattrickem. Své příspěvky posílejte na e-mail mima@hattrick-brno.cz a objeví se jak na Hattrick Life, tak zde ve webovém souhrnu či na sociálních sítích. Děkujeme!