Napsal 17. února 2022 Tadeáš Mima v rubrice Mladé naděje Hattricku

Mladé naděje: Parádičky elévů a radost starších žákyň

Florbalové souboje opět neminuly družstva Hattricku Brno, která svedla velké bitvy. Zjistěte, jak to šlo dorostencům nebo dorostenkám. Zároveň se můžete podívat na povedené akce elévů.

Mladé naděje: Parádičky elévů a radost starších žákyň

Dorostenci A+B

Brněnské bitvy se Hattricku tentokrát nevyvedly. Ze zápasu proti Gullivers odešel s porážkou 2:6 a Bulldogs obstáli výsledkem 5:0. Jedinými střelci FBŠ na turnaji se stali Martin Kříž s Janem Urbanem. Podobně to přitom měl i B-tým, jenž podlehl 6:8 Gullivers B a přetlačili ho 3:2 florbalisté Aligators U16.

Dorostenky

Už ve čtvrtek nastoupily dorostenky, jež absolvovaly derby se Židenicemi. Všechny góly padly až v posledním dějství, přičemž jako první se trefily dračice. Hattrick potom v poslední pětiminutovce dorovnal manko, nicméně Židenice ještě stihly jednou skórovat a uspěly velmi těsně 2:1. V tabulce první ligy tak Hattricku i nadále náleží třetí pozice.

Elévové a elévky + mladší žákyně

Do boje šla všechna družstva elévů, kde hrají kluci i holky. Záběry povedených akcí z turnaje nám přinesl v pěkných sestřizích pan Hitra, za které moc děkujeme! Nastoupily mimo jiné i mladší žákyně Blue proti soupeřkám jako Bulldogs Brno, Židenice Girls a ZŠ Horní.

Starší žáci B + starší žákyně GA

Dvě rozdílné bitvy čekaly na družstvo starších žáků v jihomoravském přeboru. Nejdříve se uskutečnil těsný souboj proti Gullivers, který urval soupeř ve svůj prospěch 3:2. Hattrick přitom vedl 1:0 a ještě necelé dvě minutky před koncem držel nerozhodné skóre.

Ani druhý duel nedopadl vítězně pro FBŠ, když proti nim dominovali Aligators. Josef Loučka se sice dvakrát trefil, jenže to bylo málo. Celkově Hattrick nestačil na regionálního rivala 4:10 a podobně jako na minulém turnaji nedosáhl na body.

Zahrály si také starší žákyně GA, jimž naopak obě měření sil vyšla. Holky Hattricku rozstřílely Kuřim 8:3, když vyhrály všechny tři třetiny. Nejvýrazněji potom tu poslední, během níž ani jednou neinkasovaly. Také následující utkání se Slavkovem zvládl Hattrick, byť musel až do nájezdu. Chvilku před koncem normální hrací doby srovnala Isabela Petrskovská, jež rozhodla i dovednostní disciplínu.

Posílejte obsah pro Hattrick Life!

Připomínáme všem rodičům, trenérům, ale třeba i samotným hráčům a hráčkám možnost využít naši platformu HATTRICK LIFE. V rámci ní můžete sdílet fotky, videa a další obsah (nejen) z mládežnických turnajů a ukázat nám, jak žijete pohromadě s Hattrickem. Své příspěvky posílejte na e-mail mima@hattrick-brno.cz a objeví se jak na Hattrick Life, tak zde ve webovém souhrnu či na sociálních sítích. Děkujeme!