Napsal 15. února 2022 Tadeáš Mima v rubrice Rozhovory

Škoda výsledku, zápas vypadal dobře, hodnotí Nizner po Chodově

Dlouho se výsledek vyvíjel pozitivně, pak se ale něco zlomilo. Florbalisté Hattricku Brno nestačili v posledním kole Livesport Superligy na Chodov 4:8, což je shodilo na čtrnácté místo tabulky. Kouč Jan Nizner však vyzdvihoval výkon, který domácí předváděli po velkou část utkání.

Škoda výsledku, zápas vypadal dobře, hodnotí Nizner po Chodově

„Dvě třetiny dobré. Víc jak dvě třetiny, padesát minut dobrých. Pak přišly tři rychlé góly, které nám ztížily snahu udělat v zápase nějaký výsledek. Jinak si myslím, že tam byla i šance bodovat,” podotkl Nizner. Podle něj Hattrick v posledním dějství možná i trochu zaspal směrem dozadu.

„Přestali jsme plnit úkoly a malinko nás rozhodil šestý gól, tak jak nás rozhodí vždycky nějaká ta obdržená branka, která dělá rozdíl. Pak už nevím, jestli oni zabrali nebo zkusili věci, jež mají sehrané. Už si ani moc neuvědomuji, jak ty rychlé góly padly. Po nějaké kolmé přihrávce přes osu a víceméně to vyšlo, ale je to škoda. Zápas vypadal dobře,” popisoval Nizner.

Porážka znamená, že v prvním kole play-down čeká Brňany série s Českou Lípou. Začínat se bude na hřišti soupeře o víkendu 26. a 27. února. Domů se Hattrick přesune o týden později. Hraje se na čtyři vítězné duely. „V sestupovce jsou utkání charakterově stejná jako play-off. Hraje se natvrdo a žádné z mužstev nechce soutěž opustit, takže strašně moc těžké zápasy,” uvědomuje si trenér.

Podívejte se na celý rozhovor ve videu níže a odebírejte YouTube kanál Hattricku Brno pro další videa.