Napsal 2. února 2022 Tadeáš Mima v rubrice Mladé naděje Hattricku

Mladé naděje: Přípravka v Tuřanech a úspěchy starších žákyň

Ani tentokrát nezahálely mládežnické kategorie florbalového Hattricku Brno, které měly před sebou řadu velkých zápasů. Jak si s nimi jednotlivé týmy poradily? Nejen o tom se dozvíte v pravidelném souhrnu.

Mladé naděje: Přípravka v Tuřanech a úspěchy starších žákyň

Junioři B

Béčko juniorů šlo do boje proti Troopers, kteří se nacházeli těsně pod Hattrickem. Brňané však nevyužili šance jim výrazněji odskočit a prohráli 3:9. Za Hattrick se dvakrát střelecky prosadil Michal Horák, jednou mířil přesně Matyáš Kučera. Po tomto výsledku jsou junioři sedmí v tabulce druhé ligy – skupiny 6.

Dorostenky

Vítězství se nedočkaly ani dorostenky, jež nastoupily v derby proti Bulldogs Brno. Jedinou branku Hattricku dávala Isabela Petrskovská, která pouze snižovala ztrátu. Aktuálně dorostenkám patří třetí pozice soutěže, kde mají výrazný náskok před Židenicemi i Aligators. Stále přitom mají šanci v blízké době bodově dorovnat Znojmo na druhé příčce.

Starší žákyně GB

Tým starších žákyň předvedl skvělý výkony v dívčí lize. „První zápas se Zlínem Lions jsme zvládli s přehledem, zasloužená výhra 7:0. A tři body bereme také ze druhého utkání s FBC Dragons za výsledek 7:6 po boji až do závěrečné minuty. Holky v silně omlazené a nemocí sužované sestavě bojovaly a výhry si plně zasloužily,“ popsal trenér Petr Raida.

Na další fotky z turnaje se můžete podívat na naší klubové platformě HATTRICK LIFE.

Mladší žáci A / B / Výběr elévů

Víkendový program neopomenul ani kategorii mladších žáků, za něž naskočila všechna tři družstva. První tým bodoval nad Znojmem a potrápil i Troopers, Gullivers nebo Očovskou Red. Celek B odehrál například velmi vyrovnanou bitvu s Orlem Boskovice a Výběr elévů podobně zabojoval s Očovskou Blue.

Přípravka Blue / White / Kids

Turnajová utkání si užila také přípravka. Naskočili chlapci (viz úvodní fotografie), ale třeba i dívčí sestava. Své síly mohly mladé naděje Hattricku poměřit s Gullivers, Znojmem či Gepardy Brno. Z haly v Tuřanech si tak odnesli hráči a hráčky spoustu zkušeností a zážitků při hraní svého oblíbeného sportu. 

Posílejte obsah pro Hattrick Life!

Připomínáme všem rodičům, trenérům, ale třeba i samotným hráčům a hráčkám možnost využít naši platformu HATTRICK LIFE. V rámci ní můžete sdílet fotky, videa a další obsah (nejen) z mládežnických turnajů a ukázat nám, jak žijete pohromadě s Hattrickem. Své příspěvky posílejte na e-mail mima@hattrick-brno.cz a objeví se jak na Hattrick Life, tak zde ve webovém souhrnu či na sociálních sítích. Děkujeme!