Napsal 31. ledna 2022 Tadeáš Mima v rubrice Rozhovory

Liberec na nás vlétl. Pokusíme se změnit nastavení, říká Nizner

Jako uragán vstoupil Liberec do utkání proti Hattricku. Brněnští florbalisté ve 25. kole Livesport Superligy nestačili na soupeře 1:8 a sesunuli se na třináctou příčku soutěže. Jak se výsledek rodil, shrnul v pozápasových ohlasech kouč Jan Nizner.

Liberec na nás vlétl. Pokusíme se změnit nastavení, říká Nizner

Trenér Brňanů podotkl, že Severočeši měli velmi vydařený nástup. „Když takhle zarvali a vlétli na nás hned ze startu, vůbec jsme nevěděli, kde je pravá a kde levá. Po první třetině bylo hotovo a potom se už jen dohrávalo,“ komentoval Nizner. Taková situace již byla pro Hattrick velice náročná.

Ve třetí třetině však hosté aspoň korigovali výsledek gólem Lukáše Jalového. Zároveň už inkasovali pouze jednou. „Něco jsme si řekli v kabině a využili pauzu, což nám trošku pomohlo. Malinko jsme si nalili do hlav a pak už jsme výkon konsolidovali. Ale Liberec byl pořád jednoznačně po celý zápas ve všech činnostech lepší,“ upozornil kouč.

Podívejte se na kompletní rozhovor s trenérem Hattricku i nejlepším hráčem nedělního utkání, kterým byl Matěj Kostka. Nezapomeňte odebírat náš YouTube kanál ZDE, ať nepřijdete o nic důležitého ze života klubu!