Napsal 27. ledna 2022 Tadeáš Mima v rubrice Mladé naděje Hattricku

Mladé naděje: Hrály žákyně a bodovali dorostenci

Řada mládežnických týmů zasáhla do víkendového programu soutěží. Nastoupily například mladší žákyně v hale Campus, dramatické bitvy absolvovali dorostenci. Podívejte se na souhrn níže a posílejte nám své fotky či videa, která následně publikujeme!

Mladé naděje: Hrály žákyně a bodovali dorostenci

Dorostenci

Dva vyrovnané zápasy mají za sebou dorostenci, kteří porazili Vítkovice 5:4 a na Šternberk nestačili těsně 6:7. Na skalpu Ostravanů se podílel čtyřmi body Jakub Vařecha (1+3). 

Starší žáci a žákyně

Zabojovala také družstva starších žáků, hlavní tým porazil Očovskou Hodonín 6:3 a navázal nájezdovým úspěchem 3:2 proti Vsetínu. Rozdílové střílení proměnil Adam Klusoň a navázal na svoji trefu z normální hrací doby.

Hattrick B ve své soutěži také zamakal, ale Florbal Hodonín a Očovská Blue byly o něco lepší. Promíchaný tým kluků a holek GA rozdrtil Mikulov 15:1, jenže nestačil na Atlas Blansko.

Mladší žákyně, elévové, elévky

Do hry šly celky White i Blue, kdy oba z nich čekala čtveřice zápasů. Stejnou porci duelů zvládly také týmy zapojené do kategorie elévů. Všechny týmy tak měly bohatý hrací víkend a nasbíraly mnoho zkušeností do těch nadcházejících.

Posílejte nám své příspěvky z mládežnických turnajů!

Připomínáme všem rodičům, trenérům, ale třeba i samotným hráčům a hráčkám možnost využít naši platformu HATTRICK LIFE. V rámci ní můžete sdílet fotky, videa a další obsah (nejen) z mládežnických turnajů a ukázat nám, jak žijete pohromadě s Hattrickem. Své příspěvky posílejte na e-mail mima@hattrick-brno.cz a objeví se jak na Hattrick Life, tak třeba i zde ve webovém souhrnu či na sociálních sítích. Děkujeme!