Napsal 25. ledna 2022 Tadeáš Mima v rubrice Mladé naděje Hattricku

Hattrick Skills: Přihlas se na nabouchaný individuální trénink!

Chceš zlepšit své florbalové dovednosti? Chceš se ve hře cítit sebevědoměji? Záleží ti na tvém rozvoji, máš chuť na sobě pracovat a neustále se zlepšovat? Pak je právě pro Tebe projekt Hattrick Skills skvělou příležitostí!

Hattrick Skills: Přihlas se na nabouchaný individuální trénink!

Hattrick Skills je 60–⁠90minutový trénink v ranních předškolních hodinách s jedním konkrétním zaměřením v jeho hlavní části. Klade se tak důraz na prvek hry, který chce hráč/hráčka zlepšit, nebo ho rozpozná a doporučí trenér.

Aby byla spolupráce co nejefektivnější, trénuje se maximálně po skupinkách pěti hráčů/hráček na jednoho trenéra. Přihlašovat se přitom mohou jak členové klubu, tak i zájemci mimo něj. Kompletní informace přinášíme na specializované stránce projektu Hattrick Skills, kterou jsme připravili ZDE.

Individuálně zaměřené tréninky dále zahrnují videorozbor, kde lze všechny aspekty probrat do nejmenších detailů. Trenérský tým tvoří šéftrenérka ženské složky klubu Petra Prouzová a zkušený trenér mládeže a hráč superligového Hattricku Lukáš Jalový. Jako účastník navíc dostaneš na cestu do školy svačinu.

Jak se můžeš přihlásit právě teď? Stačí kliknout na TENTO ODKAZ, který tě provede registrací. Tak neváhej a pojď posunout svou hru na vyšší level!