Napsal 15. prosince 2021 Tadeáš Mima v rubrice Mladé naděje Hattricku

Mladé naděje: Víkendové výsledky i návrat k turnaji kroužků

Další předvánoční kolo mají za sebou mládežnická družstva klubu. Do hry zasáhli například junioři B nebo kompletní kategorie starších žáků. Ještě se vrátíme také k prvnímu srpnovému víkendu, kdy si zahrály děti ze školních kroužků Hattricku.

Mladé naděje: Víkendové výsledky i návrat k turnaji kroužků

Junioři B

Další dvě vítězství jdou na konto béčka juniorů, které přestřílelo Hornets i Slovácko. Proti Hornets navíc předvedl Hattrick parádní otočku i díky pěti gólům Michala Horáka. Šest bodů znamená, že Brňanům patří třetí místo druhé ligy juniorů za Znojmem a Židenicemi.

Starší žáci a starší žákyně

Na A-tým starších žáků čekala dvě vyrovnaná měření sil. Zatímco na první pokus podlehl Hattrick družstvu Bulldogs 2:3, situaci napravil v následujícím souboji stejným skóre proti Otrokovicím. V kategorii naskočil také B-tým, jehož čekala záložní výběry Bulldogs a Gullivers. Přestože však body nepřišly, Hattrick stále patří mezi nejlepší trojici tabulky.

Velmi úspěšně si výsledkově vedly starší žákyně, jež vysoko porazily chlapecký tým Mikulova a nezaváhaly ani proti Blansku. Druhý celek v Lize starších žákyň potom uspěl nad Zlínem Lions, díky čemuž se drží na druhé příčce.

Elévové

V rozpisu nechyběla ani utkání elévů, za něž šli do akce chlapci i dívky. Tentokrát narazili na soupeře jako Gepardi Brno, Boskovice, Gullivers či Očovská Hodonín. Elévky na svém turnaji vyzvaly třeba dvě družstva Troopers či brněnské týmy Gullivers a Hornets. 

Kroužky

Už o prvním hracím víkendu v prosinci se uskutečnil na hale Hattricku turnaj dětí z kroužků. Proti sobě nastoupili účastníci a účastnice z 1. až 3. tříd. Všem dětem patří velká pochvala za nasazení a skvělé výkony!