Napsal 19. listopadu 2021 Tadeáš Mima v rubrice Oznámení

Pomáháme rané péči! Na kontě je už přes dvacet tisíc

Ani letos nechybí pomoc A-týmu v projektu Hattrick srdcem. Po více jak polovině základní části Livesport Superligy nasbírali Brňané už přes dvacet tisíc ve prospěch Společnosti pro ranou péči. A mužstvo rozhodně nehodlá zastavovat!

Pomáháme rané péči! Na kontě je už přes dvacet tisíc

Společnost pro ranou péči už přes 30 let provází těžkým obdobím rodiny, kterým se narodí dítě se zrakovým postižením, často v kombinaci s dalšími zdravotními problémy. Organizace tak umožňuje, aby k rodinám domů jezdily poradkyně ze Společnosti a radily rodičům, jak cvičit zrak jejich dětí. Tím pomáhají, aby rodiny zvládaly náročnou situaci co nejlépe.

„Je to úplně perfektní nápad. Je fantastické, že sportovci, kteří mají spoustu vlastních priorit a starostí s trénováním, umístěním či se stavbou nové haly, mají kapacitu vymyslet něco na podporu ostatních. Za to moc děkujeme a jsme rádi, že volba padla na nás,“ říkala v Hattrick Talku z června 2021 fundraiserka Irena Jelínková.

Hattrick pomáhá podle vstřelených gólů a nasbíraných bodů do tabulky. Za každou trefu přibude na konto 200 korun, za každý uhraný bod rovnou 1 000 korun. S aktuální bilancí 58 branek a 11 bodů se částka vyšplhala na krásných 22 600 korun. A před Hattrickem čeká ještě zhruba půlka základní části a navazující nadstavba.

„I v této těžké době jsme rádi, že můžeme hrát florbal a díky němu pomáhat Společnosti pro ranou péči,“ těší tiskového mluvčího klubu Kryštofa Severu. Přestože si je Hattrick vědom, že začátek ročníku nebyl výsledkově tolik povedený. „Zlepšené výkony v posledních týdnech však dělají radost nejen fanouškům, ale díky našemu projektu Hattrick srdcem i dětem absolvující ranou péči,“ vyzdvihuje Severa.

Přispět můžete i vy. Například jednoduchou platbou přes QR kód níže. Děkujeme, že jste s námi a pomáháte dětem k lepšímu startu do života. Další možnosti, jak podpořit, najdete ZDE.