Napsal 18. listopadu 2021 Tadeáš Mima v rubrice Mladé naděje Hattricku

Mladé naděje: Parádní góly elévů, další víkend juniorů

Skvělými výkony se prezentovaly mladé naděje Hattricku v uplynulých dnech! Podívejte se na vlastní oči, jak se dařilo například elévům, kteří nastříleli spoustu krásných branek. Nechybí ani zprávy z juniorů nebo kategorií starších žáků.

Mladé naděje: Parádní góly elévů, další víkend juniorů

Junioři A

Tým juniorů v nejvyšší soutěži stihl během víkendu a sváteční středy hned tři utkání. Naneštěstí pro Brňanky však všechny dopadly porážkou, když postupně přišly prohry s Boleslaví (6:7), Libercem (5:7) i Pardubicemi (6:9). Hattrick se proto i nadále musí smířit s umístěním na spodku tabulky CE ligy.  

Junioři B

Jedno vítězství ze dvou duelů mají na kontě junioři B. Ti přetlačili 4:3 florbalisty Hornets Brno, jenže 6:7 nestačili na Troopers. Umístění ovšem má Hattrick stále velice slušné a patří mu čtvrtá příčka ze třinácti účastníků.

Starší žáci B + starší žákyně GA

Rezerva starších žáků zaznamenala cenný úspěch nad FbC Aligators v poměru 4:3. S Hodonínem to sice nedopadlo a Brňané jim podlehli 2:7, získali však cenné zkušenosti do budoucna. Další dva souboje absolvovaly také starší žákyně v chlapecké soutěži, v nichž si zahrály proti Troopers Young Guns a Znojmu. Děkujeme za ně Jiřímu Pavlíkovi!

Elévové/elévky + mladší žákyně

Další čtyři utkání mají za sebou mladší žákyně, jež postupně vyzvaly Gullivers, Znojmo, Bulldogs a Hornets. V akci nechyběla ani všechna družstva elévů a elévek, z nichž pořídil super videa pan Hitra. Pár z nich si můžete na Hattrick Life ZDE, nebo níže. Z dívčích družstev se v atraktivních zápasech představily také elévky Hattricku.

Nezapomínejte nám i nadále posílat exkluzivní materiál z turnajů dětí. Objevit se mohou jak na klubové platformě Hattrick Life, tak i na sociálních sítích nebo mládežnických souhrnech. Děkujeme mnohokrát!