Napsal 22. září 2021 Tadeáš Mima v rubrice Mladé naděje Hattricku

Mladé naděje: začátek žákovských týmů a naši specialisté

Do sezóny už nastupují kromě elitních týmů také mládežnická družstva. Uplynulý víkend patřil hlavně starším žákům a žákyním, jejichž počínání jste mohli částečně vidět i na klubové platformě Hattrick Life. Podívejte se i na fotografie ze spolupráce trenérských specialistů s dívkami Hattricku.

Mladé naděje: začátek žákovských týmů a naši specialisté

Starší žáci / starší žákyně

Pro kategorie staršího žactva se rozběhly soutěže víkendovými zápasy. Začátek Hattricku v Lize starších žáků –⁠ skupině 6 přinesl porážku 2:8 od Zlínu Lions, nechyběl však ani úspěch 10:1 nad Slováckem. K drtivé výhře pomohl gólem a čtyřmi asistencemi Adam Klusoň, jehož doplnili bilancí 2+1 Kryštof Milichovský s Ondřejem Skoupým.

Na dvě vítězství v Jihomoravském přeboru starších žáků dosáhl Hattrick B. Proti Aligators bylo konečné skóre 11:7 a proti Blansku 19:3. V obou duelech rozhodovala druhá třetina, kterou Hattrick B pokaždé gólově zvládl s velkým přehledem.

Hattrick Brno GB

Družstvo starších žákyň GA čekala velká výzva, protože zahájily ročník první zápasy v klučičí lize. Nevedly si ale vůbec špatně, jelikož porazily 13:3 Kuřim a na Slavkov nestačily pouze těsně 6:8. Proti Kuřimi se individuálně dařilo Kláře Pilařové se třemi trefami a dvěma přihrávkami. Dvě výhry oslavily holky z družstva GB, jež v Lize starších žákyň přestřílely Židenice Girls 12:0 a zdolaly Znojmo 5:3. 

Junioři B

Premiérový turnaj nové sezóny absolvovalo i béčko kategorie juniorů. Hattrick sice nestačil 3:5 na Dragons, nicméně duel se Židenicemi dovedl do prodloužení a bral bod. Čtyřmi body se na výsledku 8:9p podíleli Jakub Vařecha a Michal Horák (2+2).

Na naší platformě HATTRICK LIFE jste mohli mimo jiné vidět, jak naši trenérští specialisté pracovali s dívčími hráčkami Hattricku na kondici, obratnosti a dalších důležitých vlastnostech. Do akce se tak dostala klubová fyzioterapeutka Martina Bolfová, kterou doplnil se svými cvičeními Simon Šiška. Trénink proto měl pro všechny účastnice velký přínos a přinesl spoustu poznatků do budoucí přípravy. Pokud se chcete s trenérskými specialisty Hattricku blíže seznámit, máte možnost ZDE.

Chcete průběžně sledovat zajímavosti ze života klubu? Potom by vám neměla uniknout naše platforma Hattrick Life. Na ni přidáváme fotky a videa našich členů, jež mají něco společného s Hattrickem a rozhodně stojí za podívání. Posílejte nám obsah na mima@hattrick-brno.cz a můžete být na Hattrick Life i vy. Oceníme fotografie z víkendových turnajů naší mládeže, ať už jde o jakoukoliv kategorii + můžete posílat i cokoliv dalšího spojeného s Hattrickem!