Napsal 15. září 2021 Tadeáš Mima v rubrice Mladé naděje Hattricku

Senzační vrchol léta: Hattrick veze bronzy z Moravian Cupu!

Takovýto konec přípravy by potěšil úplně každého. Mladé naděje Hattricku odehrály poslední turnaj před startem ligových soutěží v Olomouci, kde nakonec vybojoval dva cenné bronzy. Tím se Brňané ještě více naladili na start soutěží, který je už za rohem.

Senzační vrchol léta: Hattrick veze bronzy z Moravian Cupu!

Naprostým vrcholem byly výsledky týmů B16 a B12. Družstvo mladších žáků si došlo k bronzovým medailím přes nevyzpytatelného pavouka, který je málem dovedl až do finále. V semifinále však Hattrick podlehl na nájezdy Olomouci a musel o cenný kov zabojovat ještě jednou. Na Okříšky si ale výběr B12 vyšlápl 4:3 a mohl slavit.

K úspěchu dokráčeli i dorostenci, kteří po výhře ve skupině nezaváhali ani ve čtvrtfinále proti Kyjovu. V semifinále sice byli nejtěsnějším rozdílem nad jejich síly Gullivers, v bitvě o bronz ale nezaváhali a rozstříleli domácí Olomouc 4:0. Hned dvojitá medailová porce tak putovala k výpravě Hattricku, jež v klíčových momentech potvrdila kvalitu.

Ke slibnému umístění měl nakročeno také Hattrick B14. Dokonce opanoval skupinu a v osmifinále přešel přes Mohelnici, tím však jeho tažení skončilo. Ve čtvrtfinále Brno přetlačil Hodonín 2:1 po nájezdech a překazil šance FBŠ na medaili. Naopak těsně pod bronzovou příčkou skončil Hattrick B10, jenž padl s Gullivers v boji o třetí příčku 0:2.

Celkově si ale brněnská výprava užila spoustu legrace a turnajové zábavy. Důležité bylo, že si hráči mezi zápasy našli i čas aspoň na drobný odpočinek.

Během víkendu naši mládežníci sledovali také začátek Livesport Superligy a fandili našemu A-týmu proti Black Angels. Takto vypadal jejich vzkaz před úvodním utkáním sezóny. Přehrajte si vzkaz kliknutím na obrázek přehrávače níže.

A jaký je další plán mladých nadějí Hattricku? Postupně se začnou zapojovat do ligových soutěží. V nich budou bojovat po celý školní rok o co nejlepší umístění a případnou účast na mistrovství ČR nebo o zisk dalších ocenění. Chcete se stát součástí klubu i vy? Nábor je v plném proudu a všechny informace se dozvíte na www.hattricknabor.cz.

Podívejte se i na pár momentek z turnaje. Tady například Hattrick zrovna hrál brněnské derby proti Hornets. A to hlavní je, že utkání dopadlo vítězně pro naše barvy!

A máme i exkluzivní záběry přímo z medailového ceremoniálu Hattricku B12! Takto si naše družstvo zaslouženě převzalo bronzové placky, když obstáli mezi konkurencí kvalitních soupeřů. Máte i vy nějaké foto či video z turnaje Hattricku, nebo cokoliv jiného týkající se klubu? Posílejte nám vaše zážitky na mima@hattrick-brno.cz a my je zveřejníme na klubové platformě HATTRICK LIFE.