Napsal 19. července 2021 Tadeáš Mima v rubrice Rozhovory

Medailonek: týmu žen předává zkušenosti Šárka Kusáková

Ženy Hattricku se připravují na významnou sezónu. Vůbec poprvé nastoupí v dresu klubu k ostrým zápasům a pokusí se vybojovat co nejlepší umístění ve druhé lize. Na to, aby mise dopadla úspěšně, dohlíží mimo jiné i Šárka Kusáková jako asistentka trenérky Petry Prouzové.

Medailonek: týmu žen předává zkušenosti Šárka Kusáková

Trenérský štáb se dobře zná už z extraligového působení, kde zažil skvělou éru. Kusákovou tak považovala Prouzová za hlavní volbu, co se týče spolupráce na lavičce. „Peťa mě sem přemluvila a vyzdvihovala, že klub má super podmínky. A zatím se to pouze potvrzuje,“ řekla Kusáková.

Trenérská asistentka má za sebou dlouhou kariéru v nejvyšší soutěži, v hlavě ale má ještě další zážitky. „Můj největší úspěch byl nejspíše na veteránském mistrovství Prague Masters. Ten řadím úplně nejvýš,“ podotkla Kusáková.

Teď tu však je štace v Hattricku, jemuž chce pomoct k nejvyšším metám. „Chci přispět k cílům, které jsme si stanovili se ženskou složkou i vedením klubu,“ konstatovala Kusáková. Speciální videomedailonek s trenérkou ženské složky najdete níže. Všechny dosavadní medailonky najdete hezky pohromadě ZDE.