Napsal 6. července 2021 Tadeáš Mima v rubrice Mladé naděje Hattricku

Další letní akce: Hattrick vyráží na Prague Games

Ještě nedávno bojovala mládež na Brno Open Game, teď však stojí před novou výzvou. Hattrick se od středy představí na turnaji Prague Games, kam posílá hned šestici družstev.

Další letní akce: Hattrick vyráží na Prague Games

Nejstaršími zástupci klubu bude klučičí tým B18, který se představí v základní skupině proti Slavii Plzeň, Českým Budějovicím a lotyšskému Pierigas United. Podle umístění se potom rozhodne, zda Hattrick bude pokračovat do play-off A, či B. To stejné platí také pro ostatní věkové kategorie.

Brněnskou výpravu dále tvoří družstvo B16. V jeho skupině bude konkurence o něco větší, protože v ní startují vedle Hattricku další čtyři účastníci – Chodov, Písek, Český Těšín a Liberec. O úspěch z turnaje zabojují také hráči B14, jimž se postaví Black Angels, Sparta či Mladá Boleslav.

Ani B12 nesmí chybět ve výčtu Hattricku. Skupinová fáze pro ně začne duelem s Kanonýry Kladno, které pak doplní Horní Suchá společně s Panthers Praha. Také v kategorii U10 bude Hattrick čelit Kladnu, kromě něj však narazí ještě na Chodov nebo Vítkovice.

Ryze dívčí celek se zúčastní turnaje G14. Brněnské hráčky si to rozdají o postup jen s Meťákem České Budějovice a Chodovem, jelikož všechna utkání čtvrtého člena skupiny Tatranu Střešovice se zkontumovala.

Před rokem dosáhl Hattrick na bronz v kategorii B14 a stříbro mezi U10. Co se týče dalších umístění, „béčkového“ pavouka vyhrál Hattrick B18. Kromě toho se dostal ve vyřazovací části B až do semifinále tým B16. Přiblíží se brněnští zástupci podobným výsledkům i letos, nebo je dokonce překonají?

Počínání našich družstev budeme moct sledovat na oficiálních stránkách turnaje www.praguegames.cz. Zároveň pro vás chystáme liveblog ve srovnatelné podobě, jakou jsme přinášeli už během Brno Open Game. Pražský turnaj začíná už ve středu 7. července a potrvá do soboty 10. července.