Napsal 21. června 2021 Tadeáš Mima v rubrice Rozhovory

Hattrick Talk: Irena Jelínková o tom, jak klub pomáhá dětem

Celou uplynulou sezónu provázelo důležité téma – pomoc druhým. O ní mluvila Irena Jelínková, zástupkyně Společnosti pro ranou péči, na jejíž konto Hattrick vybral krásných 42 tisíc korun. Více už v novém vydání talkshow Hattrick Talk.

Hattrick Talk: Irena Jelínková o tom, jak klub pomáhá dětem

Základem všeho je inciativa Hattrick srdcem, která dává klubu velký přesah mimo sport. Projekt pomáhá potřebným a využívá silného postavení Hattricku na florbalové mapě Česka. V tomto ročníku podpora mířila hlavně brněnské pobočce Společnosti pro ranou péči, jež se stará o děti s postižením zraku. Spolupráci přiblížila ve zbrusu novém Hattrick Talku fundraiserka Irena Jelínková.

„Je to úplně perfektní nápad. Je fantastické, že sportovci, kteří mají spoustu vlastních priorit a starostí s trénováním, umístěním či se stavbou nové haly, mají kapacitu vymyslet něco na podporu ostatních. Za to moc děkujeme a jsme rádi, že volba padla na nás,“ vyzdvihuje Jelínková.

Co dalšího zaznělo v 18minutovém podcastu, se dozvíte na některém z odkazů níže. Sledovat můžete jak video na YouTube, tak zvukovou verzi na velkých platformách jako Spotify, Apple Podcasts nebo Google Podcasts.

Špičkovou techniku pro natáčení opět zajistila firma FOTORI, půjčovna vybavení z oblasti foto a video. Mnohokrát děkujeme za podporu, který umožnila zpracovat epizodu na ještě lepší úroveň.

Podcast postupně přidáváme i na další platformy:

Anchor | Spotify | Apple Podcasts | Google Podcasts