Napsal 16. června 2021 Tadeáš Mima v rubrice Oznámení

Výjimečné ocenění, které Hattricku udělila městská část

Jak Hattrick už dříve oznámil, městská část Brno-sever mu dala speciální cenu. Florbalový klub se stal „Osobností v oblasti sportu 2021“ a výhru převzal o víkendu na akci Dni radnice.

Výjimečné ocenění, které Hattricku udělila městská část

Cenu uděluje Brno-sever ve třech kategoriích, kromě sportu také v kultuře či veřejně prospěšné činnosti. Každoročně se vyhlašuje jediný vítěz, ať už jde o jednotlivce nebo kolektiv. Hattrick získal ocenění za „vynikající sportovní úspěchy a skvělou reprezentaci“, jak hlásil oznamovací dopis.

Vedle pamětního listu a skleněné sošky získal Hattrick věcný dar v hodnotě deseti tisíc korun. „Jsme rádi, že můžeme převzít toto ocenění. Zároveň nás to zavazuje, abychom nezvolnili a pokračovali v ukázkové reprezentaci našeho města i městské části,“ uvedl tiskový mluvčí klubu Kryštof Severa.

Hattrick bude již třetí sezónu nastupovat v Livesport Superlize, což je nejvyšší florbalová soutěž v Česku. Takto vysoko nehraje žádný jiný klub Brně, ale ani na celé jižní Moravě. V praxi se Hattrick opírá o nejlepší licencované trenéry, silnou organizační složku a početnou členskou základnu. Nejen tyto aspekty mu přináší úspěchy napříč všemi oblastmi.