Napsal 11. června 2021 Tadeáš Mima v rubrice Oznámení

Nadále elitní! Hattrick zůstává mezi 13 nejlepšími PP3 kluby

Stejně jako před rokem se Hattrick zařadil mezi úspěšnou skupinu klubů. V programu Komplexního rozvoje oddílů 2021/22 zůstal zařazený do elitní červené skupiny, kam spadá pouze třináctka vyvolených napříč celou republikou.

Nadále elitní! Hattrick zůstává mezi 13 nejlepšími PP3 kluby

Hattrick potvrdil vzestupný trend v posledních letech, kdy se přesvědčivě zapojil po bok nejlepších českých oddílů. Ty byly posuzovány podle sportovních, finančních, marketingových a organizačních kritérií.

Hegemonie Hattricku na jižní Moravě tak pokračuje. A to proto, že žádný jiný klub z tohoto regionu nedosahuje v posuzovaných kritériích takových kvalit, aby se do červené skupiny dostal. Hattrick je navíc jedním ze tří klubů napříč celou Moravou, jež elitní požadavky splňují. Na stejné úrovni jsou pouze FBC Ostrava a Vítkovice.

„Vážíme si, že jsme se opět probojovali do vybrané skupiny klubů. Je to pro nás čest. V uplynulém roce jsme marketingu i dalším oblastem věnovali opravdu hodně sil a je pro nás cenné, že to vedení Českého florbalu dokázalo ocenit,“ uvedl tiskový mluvčí Kryštof Severa.

Pro Hattrick je místo v červené skupině PP3 nejen významným oceněním, ale také závazkem, aby v nastoleném trendu pokračoval a udržel svůj post i do dalších let.