Napsal 2. června 2021 Tadeáš Mima v rubrice Oznámení

Osobnost Brna-sever! Speciální cenu vyhrál Hattrick

Výjimečné ocenění, které se uděluje pouze jednou za rok, míří do držení Hattricku! Zastupitelstvo městské části Brno-sever ho vyhlásil „Osobností v oblasti sportu“.

Osobnost Brna-sever! Speciální cenu vyhrál Hattrick

Osobnost městské části Brno-sever se uděluje ve třech kategoriích – sportu, kultuře či veřejně prospěšné činnosti. A právě v první jmenované oblasti dosáhl na nejlepší výsledek Hattrick. Každoročně přitom může být udělena pouze jediná cena, a to buď jednotlivci, nebo kolektivu.

Za co míří cena zrovna k elitnímu florbalovému klubu? „Především za vaše vynikající sportovní úspěchy a skvělou reprezentaci,“ vyzdvihuje městská část v oficiálním oznámení. V praxi to pro klub znamená, že vedle pamětního listu dostane věcný dar v podobě deseti tisíc korun.

Ocenění bude slavnostně předáno při programu tradiční akce Den radnice MČ Brno-sever. Událost se uskuteční v neděli 12. června na louce pod konečnou tramvají Brno-Lesná.

Přidejte se k nám!

FBŠ Hattrick Brno se připravují již na svůj třetí ročník v Livesport Superlize, tedy v nejvyšší české soutěži florbalu. Mezi nejlepší v republice patří také jeho mládežnické kategorie, jež pravidelně bodují na všech důležitých akcích. Klub se v posledních měsících navíc rozrostl o zbrusu novou dívčí složku a nabízí ještě více možností sportu pro děti i mládež. Veškeré informace, jak se zapojit a začít s florbalem mezi kluky i holkami, najdete v sekci NÁBOR.