Napsal 20. května 2021 Tadeáš Mima v rubrice Rozhovory

Odhalujeme ženský tým! Do branky půjde Tereza Ondrová

Zajímá vás, kdo nastoupí za ženské družstvo Hattricku? Post brankářky je už jasný! Mezi tyče zaklekne Tereza Ondrová, jež může těžit například ze startů v prvoligovém Vysokém Mýtu. Klubu navíc pomůže jako výživová poradkyně.

Odhalujeme ženský tým! Do branky půjde Tereza Ondrová

Ondrová přichází do Hattricku proto, že ji florbal stále baví. „Chtěla bych v něm ještě něčeho dosáhnout. A když mi byla představena klubová vize, měla jsem hned jasno, že chci jít sem,“ potvrzuje gólmanka.

V kompletní sestavě se A-tým žen zatím viděl pomálu. „Nicméně herně i lidsky máme super kolektiv a věřím, že to během ročníku ukážeme také na hřišti,“ přeje si Ondrová. V klubu se však bude kromě chytání věnovat i další aktivitě.

„Zároveň budu výživovou poradkyní. Převážně by mělo jít o osobní konzultace a časem třeba přednášky a podobně,“ popisuje. Tím Hattrick výrazně rozšířil svůj štáb, co se týče specialistů v oboru. Vedle Ondrové již Hattrick naverboval například trenérku brankářek, fyzioterapeutku či kouče individuálních dovedností Skills.

Letní příprava žen se už pomalu rozjíždí. Podle gólmanky je ovšem potřeba dávat si postupné cíle. „Hlavně dobře začít sezónu, potom se třeba dobře umístit na jejím konci a uvidíme, co dál,“ vystihuje Ondrová.

Speciální videomedailonek s novou hráčkou a trenérkou ženské složky najdete níže. Všechny dosavadní medailonky najdete hezky pohromadě ZDE.