Napsal 29. května 2021 Tadeáš Mima v rubrice Oznámení

Hattrick Draft Day 2021: Ukaž své schopnosti a začni za nás hrát!

Ideální šance, jak se dostat do Hattricku Brno. Klub pořádá již třetí ročník Hattrick Draft Day, kam zve všechny hráče i hráčky, kteří se chtějí přidat k našim týmům. Pro kluky se akce uskuteční 30. května, pro holky pak 6. června v areálu Hattricku na Lesné.

Hattrick Draft Day 2021: Ukaž své schopnosti a začni za nás hrát!

Hattrick Draft Day 2021 je fantastická možnost, jak se předvést a zabojovat o místo v jediném elitním klubu na jižní Moravě. Zúčastnit se může každý mládežnický hráč nebo hráčka až po juniorskou kategorii. Právě to, že letošní ročník je otevřen i dívčím zájemkyním, je hlavní novinkou projektu. Každému se tak nabízí životní šance stát se součástí elitní sportovní organizace a rozvíjet svůj potenciál.

Náborová akce se bude skládat ze dvou tréninkových bloků (dopoledne a odpoledne), jež se zaměřují na různé herní činnosti. Začátek bude vždy v deset hodin, odpolední blok potom startuje od 14.00. Mezitím probíhají pohovory s hráči, případně s jejich rodiči. Během nich bude možné probrat jakoukoliv otázku, která se týká Hattricku a jeho klubové filozofie.

„Všem bych to doporučil zkusit, pokud chtějí poznat nové prostředí a způsoby, jak se trénuje,“ uvedl šéftrenér mužské složky Marek Fiala. Tím si lze porovnat různé přístupy oddílů, přičemž u Hattricku zažijí zase něco trochu jiného.

PŘIHLAŠUJ SE ZDE

Na Hattrick Draft Day budou účastníci i účastnice pod dohledem zkušených profesionálních trenérů. Přítomni budou i šéftrenéři chlapecké i dívčí sekce klubu nebo kouč speciálního projektu Hattrick Skills, jenž se zaměřuje na individuální dovednosti. Všem se tak otevře příležitost poznat úplně novou florbalovou zkušenost.

„Jsme otevřeni všem a dáváme šanci prosadit se komukoliv. Ať už jde o člověka z většího či menšího klubu, ať už hraje soutěže Českého florbalu nebo pouze orelské ligy. Anebo je jenom amatér – příležitost mají všichni stejnou, to je velký benefit,“ doplnil Fiala.

Už o minulé dva ročníky Hattrick Draft Day byl značný zájem. Cílem klubu proto je nastavenou laťku nejen udržet, ale ještě posunout. „Chceme rozhýbat Brno po dlouhé pauze kvůli covidu. Zároveň tak hledáme talenty, kterým můžeme nabídnout místo v naší organizaci,“ podotkl tiskový mluvčí Kryštof Severa.

Hattrick Draft Day se koná odděleně pro chlapce i dívky. Zatímco kluci se představí v neděli 30. května, na holky čeká jejich den 6. června. V obou případech se začíná v 10 hodin ve sportovním areálu Hattricku na adrese Loosova 1b, Brno-Lesná.

Věříš si, že na to máš? Určitě neváhej a ukaž, co v tobě je na Hattrick Draft Day 2021! Pokud víte o někom, koho by událost mohla zajímat, nezapomeňte formulář sdílet i mezi ostatní. Děkujeme moc za zájem a budeme se těšit! Přihlášku si můžeš rozkliknout ZDE.

Rozpis Hattrick Draft Day 2021

Kluci (od dětí až po juniory)30. května 2021 | 10:00Areál Hattricku, Loosova 1b, Brno-Lesná
Holky (od dětí až po juniorky)6. června 2021 | 10:00Areál Hattricku, Loosova 1b, Brno-Lesná