Napsal 12. května 2021 Tadeáš Mima v rubrice Oznámení

NÁBOR: Florbal je zpět v plné parádě! Přidej se i ty

Sport je zpátky a zapojit se můžeš i ty! Začni trénovat a hrát florbal v Hattricku Brno. Náš klub nabízí stabilní zázemí, velkou tradici a pozici nejsilnějšího klubu v Brně i na celé jižní Moravě. Hledáme nové hráče a hráčky každého věku, tak pojď s námi sportovat a poznej super partu!

NÁBOR: Florbal je zpět v plné parádě! Přidej se i ty

Hattrick Brno má týmy jak v chlapeckých, tak dívčích kategoriích. Zapojit se do venkovních tréninků může úplně každý. Právě teď je ideální čas začít se sportem, kdy se opatření uvolňují a florbal se u nás opět začíná rozjíždět na plné obrátky. Trénování je navíc velmi všestranné. „Program tréninků není pouze florbalový. Mimo jiné se dává důraz také na další kolektivní a míčové hry,“ upřesňuje šéftrenér klubu Marek Fiala.

Není nutné mít strach přijít do Hattricku na první trénink. Profesionálně školení trenéři rádi pomohou se všemi náležitostmi a každý hráč i hráčka se mohou spolehnout, že se bezproblémově začlení. Při trénování panuje pohodová atmosféra, které je radost být součástí. Právě na tom si Hattrick zakládá, aby se všichni rozvíjeli za pomoci nejlepších podmínek.

S florbalem máme bohaté zkušenosti. Pokud si vybíráte sportovní klub v Brně s profesionálním zázemím a tradicí, navštivte první trénink, kde vás rádi přivítáme. Našim cílem je vaše maximální spokojenost. Budeme se těšit! V případě zájmu nás kontaktuje telefonicky na čísle +420 728 189 829 nebo prostřednictvím e-mailu na adrese info@hattrick-brno.cz.

Trénujeme venku

Hledáme holky i kluky

Poznáš tady super partu