Napsal 8. května 2021 Tadeáš Mima v rubrice Oznámení

Spolupráce s Fotori: focení komentátorů i nová videa

Další skvělá akce, která by se neuskutečnila bez našeho partnera. V týdnu se odehrálo focení a natáčení v hale Hattricku, které se zaměřilo na ženskou sekci nebo komentátory Hattricku. Veškeré vybavení zapůjčila společnost Fotori, díky níž budou mít všechny výstupy profesionální kvalitu.

Spolupráce s Fotori: focení komentátorů i nová videa

A co se v domovské hale Hattricku připravovalo? Především šlo o další várku medailonků, které postupně představují trenéry a trenérky ženské složky. Již brzy se tak můžete těšit na nová videa s klíčovými osobnostmi klubu.

Zároveň se vůbec poprvé konalo focení komentátorů, které fanoušci znají ze živých přenosů Hattricku na videoplatformě Českého florbalu. Před plátnem zapózovali s florbalkou a sluchátky Daniel Kinc s Martinem Chroustem.

„Děkujeme našemu partnerovi Fotori za prvotřídní služby při půjčování fototechniky. Pokud někdy také budete mít takové požadavky a budete chtít získat nejkvalitnější techniku, je Fotori jasná volba,“ ujišťuje klubový redaktor Tadeáš Mima.

Hattrick děkuje Fotori za vynikající partnerství a těší se na následující akce. Klub začal s video a foto půjčovnou naplno spolupracovat během minulých týdnů. Díky Fotori tak vznikla například i aktuální epizoda talkshow Hattrick Talk se Šimonem Hronkem.

„Snad každý fotograf sní o tom vyzkoušet si nejlepší technikou na trhu, a my se snažíme sny plnit. Nejeden z vás uvítá možnost vyzkoušet si objektiv či příslušenství před jeho zakoupením a ne všem se vyplatí drahou techniku kupovat. Pro všechny tyto fotografy je tu Fotori půjčovna,“ uvádí společnost na svých stránkách.

Pobočku firmy najdete na adrese Chudobova 53, 615 00 Brno. Aby bylo zapůjčení techniky co nejsnadnější, je možné udělat rezervaci online a potom si pouze přijít na pobočku pro konkrétní věc. Pokud máte i vy zájem o služby Fotori, navštivte webové stránky www.fotori.cz.