Napsal 30. dubna 2021 Tadeáš Mima v rubrice Oznámení

Studium a florbal? Přijďte za námi do Hattricku Brno

Ideální místo pro florbal, ale i pro školu a život. Tím se může stát Brno, které je domovem jediného superligového klubu na jižní Moravě – Hattricku. Pokud vás toto spojení zaujalo, nabízí se neopakovatelná šance.

Studium a florbal? Přijďte za námi do Hattricku Brno

Brno a florbal k sobě neodmyslitelně patří. Hattrick se připravuje na třetí sezónu v Livesport Superlize, navíc založil i kompletní strukturu ženské složky a zažívá výrazný vzestup. Z Hattricku se jednoduše stala nejprestižnější adresa pro všechny hráče i hráčky.

Ženské a dívčí kategorie se k těm mužským začaly připojovat teprve v minulých měsících. Nicméně už teď působí v Hattricku florbalistky všeho věku a ženská družstva zde mají plnohodnotnou roli.

Zároveň je Brno i studentským městem. Nachází se zde Masarykova univerzita, Vysoké učení technické, Mendelova univerzita a spousta dalších vysokých škol. Tyto instituce přináší svým zájemcům bohaté uplatnění do života a příležitost něco dokázat.

Co se týče žebříčku kvality života v Česku, patří Brno mezi nejužší špičku. Navíc se neztrácí ani v celoevropském srovnání a najde se jen málo vhodnějších míst pro veškeré aktivity. Věnovat se škole i florbalu v tomto městě proto je naprosto dokonalá kombinace pro kohokoliv, kdo to myslí se svým rozvojem vážně.

Hattrick je tu pro vás. Klub s vámi rád naváže sportovní spolupráci a vyjde vstříc také v ostatních záležitostech. Jsme ochotni pomoci s různými podmínkami, zajištěním potřebného zázemí pro florbalovou činnost nebo zabydlením se ve městě. Hattrick je komunita, jež pěstuje pozitivní atmosféru a chce být stále na vrcholu.

Oslovila vás možnost spojení studia a špičkového sportu? Potom se staňte jedním z nás. Florbal je pro všechny a u nás máte vždy dveře otevřené. Pokud chcete zjistit více a máte zájem se zapojit, napište nám na e-mail info@hattrick-brno.cz. Spolu budeme silnější, protože #SpoluJsmeHattrick.