Napsal 14. dubna 2021 Tadeáš Mima v rubrice Mladé naděje Hattricku

Soutěž jede! Objevuj Brno s Hattrickem

Naše klubová soutěž je v plném proudu. Až do konce května je možnost zapojit se do speciální aktivity a objevovat Brno s Hattrickem. O co přesně jde a jaká vede cesta k zisku hlavní ceny? Vyhrát může každý, kdo splní následující podmínky:

Soutěž jede! Objevuj Brno s Hattrickem

Pro splnění podmínek je potřeba vždy navštívit určitou skupinu míst. A různé body na soutěžní mapě se nacházejí na území celého Brna, ať už jde o historické památky jako hrad Špilberk, Petrov nebo starou radnici, tak třeba přírodní místa jako obora Holedná, Wilsonův les či lom Hády. Kromě návštěvy určených bodů ale je potřeba v soutěži prokázat i vědomosti!

Vítěz rozhodně nebude pouze jeden, hraje se také o řadu cen z našeho fanshopu s motivem Hattricku. Určitě se proto vyplatí zapojit, trochu se projít a zjistit mnoho zajímavého o našem městě! Soutěž Objevuj Brno s Hattrickem je určena pouze pro členy klubu, odkaz k vyhodnocovacímu formuláři tak naleznete na hlavní zdi členské sekce. Teď si ale projděme krok po kroku, co je potřeba pro zapojení do soutěže přesně udělat.

PRINCIP SOUTĚŽE

  • Sestavili jsme brněnskou mapu Hattricku - obsahuje celkem 40 míst v 5 různých skupinách (Technické zajímavosti, Výhledy, Kultura, Příroda, Sportoviště). Každou skupinu tvoří 8 míst. Odkaz na mapu najdete ZDE.
  • Soutěží se v jednotlivých skupinách zvlášť. Nejprve je potřeba obejít všech 8 míst v rámci jedné skupiny, vyfotit se u nich a poté správně odpovědět přes Google formulář na otázky, které se k těmto místům vážou v popiscích mapy. Google formulář najdete na hlavní zdi v členské sekci (po přihlášení odkaz ZDE).
  • Když tyto kroky úspěšně splníte, vytvoříme z vašich fotek z dané skupiny míst koláž, která bude soutěžit o lajky/reakce na facebooku Hattricku.
  • Čím více skupin míst splníte, tím více koláží budete mít. Maximálně tedy můžete dosáhnout až na 5 soutěžních koláží, které budou na facebooku usilovat o hlavní cenu. Tím roste vaše šance na celkové prvenství.
  • A co je hlavní cenou? Koláž s nejvíce reakcemi dostane ocenění v podobě zápasového dne stráveného s koučem A-týmu Markem Fialou (videoporada s týmem, přítomnost na střídačce při utkání superligy a spousta dalšího). Další v pořadí obdrží jako odměnu klubové předměty Hattricku Brno.

JAK SE DO SOUTĚŽE ZAPOJIT?

1) Obejdete místa na mapě (v rámci skupiny míst) a u každého z nich se vyfotíte.

2) Fotografie vložte na úschovnu (např. www.uschovna.cz nebo https://wetransfer.com) a uložte si odkaz.

3) Vyplňte Google formulář, který najdete v členské sekci – v něm do kolonky napište všechny odpovědi na otázky vztahující se k místům, u nichž jste se vyfotili + do příslušné kolonky vložte odkaz na vaši úschovnu fotek z kroku 2.

4) Pokud soutěžíte ve více skupinách míst, odpovídejte na všechny otázky, které k nim přísluší, naráz v rámci tohoto formuláře.

5) Formulář je možné do uzávěrky soutěže poslat maximálně pětkrát, kdybyste posílali řešení pro každou skupinu míst zvlášť. Můžete ale poslat klidně i všechna místa dohromady. V případě, že u některé ze skupin uděláte chybu, oprava v budoucnu již není možná.

6) Uzávěrka soutěže je 31. 5. 2021.

FOTONÁVOD

Takto vypadá soutěžní mapa, odkaz ZDE. Nalevo vidíte panel se skupinami a místy, kde se máte vyfotit. Když na název místa kliknete, zobrazí se otázka vztahující se k danému místu.

Takto vypadá panel s rozkliknutou otázkou. Stejný princip platí pro všech 40 míst na mapě.

Fotografie z míst poté nahrajete na některou z internetových úschoven souborů, například na www.uschovna.cz. E-mail "od" a "komu" nevyplňujte, pouze nahrajte fotky pomocí tlačítka "vyberte soubory".

Po kliknutí na "odeslat" se zásilka nahraje na úschovnu. Nezapomeňte si uložit "odkaz na zásilku", budete ho potřebovat při vyplňování soutěžního Google formuláře.

Na hlavní zdi členské sekce najdete příspěvek s odkazem na Google formulář. V něm vyplníte údaje o sobě, do kolonky vyplníte odpovědí na otázky a vložíte odkaz z úschovny. Tímto se zařazujete do soutěže.