Napsal 2. dubna 2021 Tadeáš Mima v rubrice Rozhovory

Petra Prouzová byla v podcastu Floor Talk

Ženská složka Hattricku dala o sobě tento týden výrazně vědět. Šéftrenérka Petra Prouzová se totiž stala hostem podcastu Floor Talk, který vydává Český florbal. A přišla řeč na řadu zajímavých věcí.

Petra Prouzová byla v podcastu Floor Talk

Velkým tématem epizody byla nová ženské sekce, jež v Hattricku od podzimu vzniká. „Za mě se to zatím daří nad očekávání dobře. Teď je to jenom na nás, abychom to, co deklarujeme, dokázali splnit,“ podotkla Prouzová. Prozradila například, že hned druhý den po oficiálním vzniku ženských kategorií klubu se začaly hlásit první zájemkyně a přibývaly nové hráčky.

Trenérka, která má za sebou spoustu let v Extralize žen, přiblížila i rozhodnutí o přestupu do Hattricku. „O nabídce jsem věděla zhruba dva roky. Ale nebylo to tak, že bych ji neustále řešila. Rozhodně jsem si nemyslela ještě před začátkem sezóny, že cesta v Židenicích je u konce,“ prozradila Prouzová. Teď je ovšem odhodlaná dát úplně všechno do nové výzvy.

Dostalo se také na otázky o působení kolem golfu, žurnalistické profesi nebo době, kdy Prouzová nastoupila k několika duelům jako brankářka. Zároveň si vyzkoušela i obávanou Florbalovou střelnici, ze které však nevyšla s vůbec špatným výsledkem. Kompletní díl si můžete přehrát na platformách jako Spotify nebo Soundcloud (viz níže), případně Apple Podcasts či Google Podcasts.

Poslechněte si Floor Talk s Petrou Prouzovou právě teď:

Český florbal · Floor Talk #9: Průkopnice Petra Prouzová