Napsal 9. března 2021 Tadeáš Mima v rubrice Oznámení

Novým partnerem Hattricku se stává FOTORI!

Hattrick oznamuje zbrusu novou spolupráci ze světa techniky. Novým partnerem klubu je společnost FOTORI, která je půjčovnou foto a video techniky. Nabízí široký sortiment služeb i nejkvalitnějšího vybavení ze svých zásob.

Novým partnerem Hattricku se stává FOTORI!

Co se týče FOTORI, nabízí nejen pronájem techniky, ale také její prodej. A to jak nových, tak použitých produktů. Z nich lze vyjmenovat fotoaparáty, objektivy, blesky či světla. V bohatém výběru nechybí ani brašny, softboxy a spousta dalšího příslušenství. S tímto vybavením se dá pracovat na menších, ale klidně i na profesionálních projektech.

„Snad každý fotograf sní o tom vyzkoušet si nejlepší technikou na trhu, a my se snažíme sny plnit. Nejeden z vás uvítá možnost vyzkoušet si objektiv či příslušenství před jeho zakoupením a ne všem se vyplatí drahou techniku kupovat. Pro všechny tyto fotografy je tu FOTORI půjčovna,“ uvádí společnost na svých stránkách.

Pobočku FOTORI najdete na adrese Chudobova 53, 615 00 Brno. Aby bylo zapůjčení techniky co nejsnadnější, je možné udělat rezervaci online a potom si pouze přijít na pobočku pro konkrétní věc.

Chcete zjistit více informací o FOTORI, případně využít jeho služeb? Podívejte se na kompletní nabídku služeb na oficiálních stránkách www.fotori.cz nebo sledujte facebookové stránky půjčovny ZDE.