Napsal 3. března 2021 Tadeáš Mima v rubrice Rozhovory

Všechno nejlepší! Hattrick popřál na utkání veteránům

Pěkné gesto bylo k vidění při minulém zápase Hattricku. Klub připravil speciální přání k narozeninám členům veteránského týmu Pavlu Nespěšnému a Petru Komoňovi. Během přestávky tak dostali jako dárek „padesátkový“ dres.

Všechno nejlepší! Hattrick popřál na utkání veteránům

Oba hráči mají za sebou řadu let ve veteránské lize, kde patří k velkým tahounům Hattricku. Nespěšný nasbíral od ročníku 2008/09 přes 200 bodů, Komoň se dokonce dostal daleko přes hranici tří stovek. Oba tak měli podíl na největších úspěších mužstva, ať už na ligové či turnajové úrovni. Následně se o své dojmy jeden z oslavenců podělil.

„Jsem velice potěšen tímto gestem. Za Hattrick jsem odehrál spoustu sezón v kategorii veteránů, takže si toho velice cením,“ vyzdvihl Nespěšný v rozhovoru pro klubový YouTube. Zároveň zmiňuje jeden z nejvýraznějších momentů, na nějž brněnští veteráni v minulosti dosáhli. „Určitě rád vzpomínám na největší úspěch, když jsme se stali mistry republiky. Už je to pár let za námi, ale rozhodně se k tomu rád vracím,“ podotkl.

Veteráni však stále patří k nejužší špičce svojí kategorie. Pravidelně postupují do finálového turnaje play-off, kde bojují o medailová místa. „Myslím si, že kvalita týmu je velice dobrá. Každoročně se snažíme sehnat nějakou posilu, abychom šli ještě více nahoru. I když co si budeme říkat, každý rok navíc je potom trošku znát,“ uznal s úsměvem Nespěšný.

Celý rozhovor s oslavencem Hattricku najdete na videu níže. A ještě jednou všechno nejlepší!