Napsal 12. prosince 2020 Tadeáš Mima v rubrice Oznámení

Vánoční slevy prodlouženy! Nakupte zboží Hattricku za nejnižší ceny

Ideální šanci nakoupit vánoční dárky v super slevách nabízí Hattrick Brno! Už o tomto víkendu 12. a 13. prosince se koná velký výprodej fanshopu ve SH Hattrick na Lesné, kde si každý vybere ze široké nabídky. Akce se prodlužuje do pondělí 14. prosince od 13 do 19 hodin.

Vánoční slevy prodlouženy! Nakupte zboží Hattricku za nejnižší ceny

Slevový víkend je na programu 12.–13. prosince, kdy všechno zboží Hattricku půjde do prodeje za bezkonkurenční ceny. V sobotu i neděli bude akce v SH Hattrick trvat od 12 do 18 hodin. Ve výrazných slevách navíc budou i produkty klubového partnera Hummel. Akce se vzhledem k zájmu o zboží ještě prodlužuje do pondělí 14. prosince, na hale budete moct přijít mezi 13. a 19. hodinou.

Nabízí se tak vynikající příležitost sehnat krásné dárky pod stromeček z edice Hattricku! A bude skutečně z čeho vybírat, ať už půjde o trika, čepice, roušky nebo spoustu dalších předmětů dostupných v našem fanshopu. Stačí pouze přijít na místo, kde zároveň ušetříte. Pokud vás zajímá, co si můžete o víkendu zakoupit, proklikejte si stránku ZDE.

A navíc můžete získat malou pozornost k nákupu! Při útratě aspoň 1 000 korun máte možnost získat limitované sběratelské album Hattricku Brno + 5 balíčků oficiálních samolepek. S nimi si lze vytvořit vlastní lajnu snů, případně mezi sebou vyměňovat jednotlivé hráče našeho A-týmu.

Budeme se na vás těšit v hale na Lesné 12.-13. prosince mezi 12. a 18. hodinou. Věříme, že rozhodně odejdete spokojeni, protože #SpoluJsmeHattrick!