Napsal 3. prosince 2020 Tadeáš Mima v rubrice Oznámení

Blíží se slevová akce, vyberte si z nabídky Hattrick fanshopu!

Stále vám chybí vánoční dárky pro blízké? Fanshop Hattricku Brno umí tento problém vyřešit! Podívejte se na aktuální nabídku klubových produktů, na výběr jsou trička, čepice, šály, roušky i řada dalších doplňků. A při nákupu nad 1 000 korun dostanete dáreček navíc.

Blíží se slevová akce, vyberte si z nabídky Hattrick fanshopu!

Prohlédněte si kompletní nabídku Hattrick fanshopu v odkazu ZDE.

Můžete vybírat již nyní za klasické ceny z nabídky na webu, nebo si počkat na slevový víkend 12.–13. prosince. V tomto termínu se uskuteční prodej našeho zboží na hale Hattricku za zvýhodněné ceny, oba dny od 12 do 18 hodin. Výrazné slevy budou i na produkty Hummel.

Protože už naplno nastupuje zimní období, určitě stojí za pozornost krásný klubový kulich, který ochrání za jakéhokoliv počasí. Do zimní výbavy skvěle zapadne i šála v barvách Hattricku, jež se bude po návratu diváků na tribuny hodit také k fandění. Můžete vybírat také z různých variant triček. Na skladě máme i letošní novinku Hráčský set, jež obsahuje dres a trenýrky z příjemného materiálu. Ideální pro sportovní přípravu doma i venku.

A jelikož ochrana obličeje se v této době rozhodně vyplatí, nechybí ani originální rouška s potiskem Hattricku. Tento krátký výčet ovšem nezahrnuje všechno, co Hattrick fanshop nabízí. Doporučujeme, ať si nabídku projdete celou a vyberete dárky, které vaše blízké zaručeně potěší.

K tomu můžete získat malou pozornost navíc! Když ve fanshopu utratíte za objednávku aspoň 1 000 korun, dostanete limitované sběratelské album Hattricku Brno + 5 balíčků oficiálních samolepek. S nimi si můžete vytvořit vlastní lajnu snů, případně mezi sebou vyměňovat jednotlivé hráče našeho A-týmu.

Zaujala vás naše nabídka? Pokud jste si ještě náš fanshop nerozklikli, můžete to napravit ZDE.