Napsal 22. listopad 2020 Tadeáš Mima v rubrice Oznámení

Obědvejte s námi! Hattrick připravil speciální menu s Les Pub

Přestože řádí koronavirus a restaurace nemohou být v plném provozu, Hattrick našel cestu, jak pomoci. Společně s partnerem klubu Restaurací & Pub Les si nachystal exkluzivní Hattrick menu, které vybíral Jonáš Kůra.

Obědvejte s námi! Hattrick připravil speciální menu s Les Pub

Současná situace je náročná v mnoha odvětvích, mezi něž patří i gastronomie. Hattrick se proto rozhodl podpořit a vymyslel speciální nabídku se svým partnerem Restaurace & Pub Les. V příštím týdnu od 23. do 29. listopadu si můžete zajít do Les Pubu na chutné Hattrick menu, jehož autorem je hráč Jonáš Kůra.

„Vybral jsem pro vás těstoviny s krevetami, což je moje oblíbené jídlo,“ popisuje Kůra svoji volbu. Každý, kdo se tak v následujících dnech zastaví pro Hattrick menu, určitě neprohloupí. Restaurace & Pub Les se nachází na adrese Jurkovičova 244/1, 638 00 Brno-Lesná. Oficiální webové stránky restaurace najdete ZDE.

Staňte se i vy tím, kdo ochutná speciální Hattrick menu a pomůže jak Les Pubu ve složité době, tak našemu klubu. Nyní musí držet při sobě více než kdy předtím, protože Spolu jsme Hattrick!