Napsal 19. října 2020 Tadeáš Mima v rubrice Oznámení

Trénujeme dál! Hattrick nezastavil ani koronavirus

Že opatření nedovolují, aby se konaly týmové tréninky? Žádný problém pro Hattrick Brno! Klub i po zákazu hromadné přípravy funguje dál, což se týká hlavního mužstva i mládežnických kategorií.

Trénujeme dál! Hattrick nezastavil ani koronavirus

Superligový tým přešel na venkovní tréninky, kde se snaží všestranně sportovat a podávat maximální výkony. Díky různým cvičením tak budou svěřenci trenérů Marka Fialy a Simona Šišky skvěle nachystáni, až se vrátí zpět na hřiště. Ani další týmy nespí, takže každá společná příprava má cenu zlata. Takto vypadaly aktivity na jednom z uplynulých tréninků:

O přípravu ale rozhodně není ochuzena ani mládež. Stejně jako na jaře lze využít videosérii Nepřestávej trénovat, kterou najdete na YouTube kanálu Hattricku. Videa nabízejí rozcvičku, hlavní náplň tréninku i závěrečný strečink. Nechybí ani bohatá příprava pro brankáře nebo kompenzační cvičení. Seznam videí Nepřestávej trénovat přinášíme ZDE.

Dále mají jednotlivé kategorie připraveny v členské sekci připraveny kondiční plány. Díky nim se udrží v maximální formě po dobu, kdy nemohou být na hřišti se svými spoluhráči v plném tréninku. A meze se nekladou ani vlastní iniciativě, jako je běh, jízda na kole nebo dokonce sportovní aktivity v menších skupinkách.

Věříme, že nelehké období přečkáme a vrátíme se do florbalu ještě silnější než kdykoliv předtím! Budeme držet při sobě a dělat co nejlepší, co umíme, protože #SpoluJsmeHattrick!