Napsal 1. říjen 2020 Tadeáš Mima v rubrice Statistiky

Hráčem měsíce se stal Filip Horák, teď ho ostříhá Kentaur

Vyhrát cenu pro hráče měsíce je v Hattricku Brno obrovská pocta. Ocenění, které se za letošní září uděluje vůbec poprvé, totiž s sebou nese skvělý benefit. Jeho vítěz Filip Horák se díky němu zadarmo ostříhá u našeho partnera Kentaur Bar & Barber Shop.

Hráčem měsíce se stal Filip Horák, teď ho ostříhá Kentaur

Obránce Filip Horák zahájil svoji druhou sezónu v dresu Hattricku bojovnými výkony. Zatím naskočil do všech utkání Livesport Superligy a pokaždé se snažil zanechat co nejlepší dojem. K tomu si připsal jubilejní 100. zápas v nejvyšší soutěži a potvrdil, že v klubu plní důležitou roli.

Opora zadních řad Hattricku se tak dočkala ocenění hráče měsíce, jehož partnerem je Kentaur Bar & Barber Shop sídlící na adrese Marešova 8 v centru Brna. A právě to znamená, že ocenění není jen tak ledajaké. Hráč, jenž ho získá, se totiž nechá zdarma ostříhat právě v Kentauru.

Bojovat svými výkony nejen o body a dobrý pocit z kvalitně odvedené práce, ale dostat také profesionální servis přímo v provozovně našeho partnera? Skvělý nápad, který se nyní stává poprvé skutečností. A rozhodně bude pokračovat také do následující fáze ročníku.

Na jednu ze speciálních nabídek s Kentaurem však máte nárok i vy! Kdo v podniku předloží svoji Hattrick Card, získává 15% slevu na služby baru i barber shopu. Rezervujte si tak co nejdříve svůj termín u Kentaura, využijte super nabídky a ukažte, že #SpoluJsmeHattrick.