Napsal 2. září 2020 Tadeáš Mima v rubrice Oznámení

Elitní soutěž v novém! Hattrick bude hrát Livesport Superligu

Exkluzivní novinku si připravilo vedení Českého florbalu pro nadcházející sezónu. Nejvyšší česká soutěž získala nového generálního partnera a ponese název Livesport Superliga. Co z toho plyne třeba i pro Hattrick?

Elitní soutěž v novém! Hattrick bude hrát Livesport Superligu

Superligovým partnerem bude Livesport na příštích pět let. Zároveň se však stal také hlavním partnerem české reprezentace i samotného Českého florbalu. „Pětiletý kontrakt nám dává prostor, abychom udělali ze značky Livesport Superliga opravdu prestižní spojení,“ uvedl v tiskové zprávě prezident Českého florbalu Filip Šuman.

Co ze spolupráce bude mít například Hattrick Brno? Hlavním prvkem pro fanoušky je přebírání všech videopřenosů z Livesport Superligy přímo do aplikace Livesport.cz i celosvětová možnost práce s dalším obsahem. Tím jsou například živé výsledky, tabulky a spousta dalších statistik, jimž se společnost věnuje.

Premiérový zápas Livesport Superligy odehraje Hattrick v neděli 13. září na domácí půdě. Ve sportovní hale Maloměřice přivítá od 17 hodin úřadujícího mistra Vítkovice. Vstupenky, ale i celosezónní permanentky za výhodnou cenu můžete zakoupit ZDE.