Napsal 21. srpna 2020 Tadeáš Mima v rubrice Oznámení

Vyzkoušejte si florbal s Hattrickem na Dnu náborů 2020

Chystá se velká náborová akce, kde nebude chybět ani Hattrick Brno. Na začátku září se uskuteční Den náborů 2020 na Kraví hoře, kde si zájemci budou moct vyzkoušet nejen florbal, ale i spoustu dalších sportů.

Vyzkoušejte si florbal s Hattrickem na Dnu náborů 2020

Den náborů je tradiční akce, které se účastní více jak stovka sportovních klubů. Děti a mládež tak dostanou skvělou příležitost si na místě vyzkoušet svůj vysněný sport. A kdoví – třeba se jím stane právě florbal, který bude prezentovat superligový Hattrick Brno.

Akce se koná v sobotu 5. září od 9 do 18 hodin. Vstup bude úplně zdarma. Součástí programu pak jsou i soutěže o věcné ceny a další doprovodné aktivity. Role moderátora na Dni náborů se zhostí Michal Chylík.

Více informací o Dní náborů se dozvíte na facebookové stránce akce, kterou si rozkliknete ZDE. Nezapomeňte se přidat ani na oficiální událost Den náborů na Kraví hoře 2020.

Věříme, že se uvidíme 5. září na Kraví hoře. Dostanete neopakovatelnou možnost zkusit si florbal s nejlepším klubem nejen v Brně, ale i na celé jižní Moravě – s FBŠ Hattrick Brno. Budeme se na vás těšit!